Novinky
Depo Bidfood | Chlumec nad Cidlinou
Již páté distribuční a skladové centrum společnosti Bidfood roste v Chlumci nad Cidlinou, západně od Hradce Králové. S kapacitou téměř 6000 paletových míst odlehčí přetíženým sousedním depům.
Český chřest
Gurmeti chřest milují a podle mnohých z nich jsou podmínky pro jeho pěstování jedny z nejlepších na světě právě v Česku a to na Mělnicku. Chřestu totiž vyhovují lehké písčité půdy a klima, které není ani suché, ani kontinentální.
Prima zmrzlina Mrož – z ovoce a tvarohu
Nanuky a dřeně Mrož obsahují oproti ostatním zmrzlinám extrémně vysoký podíl ovoce – vždy přes 50%. Díky tomu se obejdou bez aromat a barviv. Mezi další suroviny patří smetana, tvaroh a jogurt. Díky své přírodní vyvážené chuti se stal Mrož jedním z nejoblíbenějších nanuků.
Brands

Producer and wholesaler of foods

Bidfood Czech Republic s.r.o. is a producer and the biggest wholesaler of foods in HoReCa and retail markets in the Czech Republic.
Frozen, chilled and fresh food, as well as non-food items, are distributed all across the country. Bidfood produces and distributes foods under own brands: ice-cream Prima, fish and potato products Nowaco, fresh meat Gurmet, game meat Petron, dairy Meliko, colonial Coronet, frozen bakery Bagetier and ready meals Dobroty babičky Kláry.  |  About us

Bidcorp | logoBidfood Czech Republic Ltd. is a part of foodservice holding Bidcorp Inc. that forms the second largest food distribution channel worldwide.
|  Exporting Activities  |  bidcorpgroup.com

Informace pro koncové spotřebitele