2014 | otevření podnikové prodejny Nowaco market

Nowaco market | Kralupy
20. díl seriálu Jedeme v tom s Vámi již 25 let. Tentokrát si připomeneme loňské otevření Nowaco marketu. Myšlenka nabízet kvalitní potraviny za cenu, která nevyděsí, se však zrodila už v roce 2007. Mělo jít o podnikovou prodejnu v Kralupech s čerstvým masem a rybami ze zdejší výroby.
Sledujte aktuality z Nowaco marketu: www.nowacomarket.cz & facebook.com/nowacomarket

Stále více jsme si uvědomovali, že chceme ukázat, jak kvalitní potraviny pro gastronomii nabízíme a jak mnoho se liší nároky gastronomických provozů od požadavků některých maloobchodníků. Proto jsme poblíž kralupských výrobních provozů a distribučního depa zrekonstruovali nevyužitou budovu na moderní prodejnu. Využili jsme tak našeho zázemí i povědomí místních o firmě.

Nowaco market | Kralupy

Za stěžejní sortiment Nowaco marketu jsme zvolili čerstvé ryby, maso a zvěřinu vlastní výroby. Ze zahraničí a od českých výrobců jsme vybrali steaková masa, uzeniny, sýry a speciality. Sortiment jsme doplnili samozřejmě o zmrzliny Prima, mražené zeleniny, hotová jídla a další výrobky z našich českých továren.

Nowaco market | Kralupy

Nowaco market budujeme od nuly a učíme se, jak uspět v maloobchodním prodeji s filozofií "kvalita za rozumnou cenu". Zákazníkům vycházíme vstříc, tak nabízíme stále více regionálních, farmářských a dalších jedinečných potravin. Letos v létě jsme se specializovali také na výrobky řecké, mexické, asijské a dalších mezinárodních kuchyní.