Prima zmrzlina Pegas – smetanové pokušení

Smetanovým zmrzlinám Pegas Premium v křupavé čokoládě nebo oplatkovém kornoutu tradičně nikdo neodolá. Ovšem letos se pokušení násobí s novou dvojicí zmrzlin Pegas InJoy – stále měkce vláčné čokoládové polevy skrývají lahodnou kokosovou nebo lískooříškovou zmrzlinu. Chybět nesmí ani retro zmrzliny Pikao, Piknik či Hořická trubička se zmrzlinou.

Pegas Premium | logo

Pegas Premium

Zmrzliny Pegas Premium mají vysoký podíl smetany, která tak zcela nahrazuje rostlinný tuk. Podle druhu tvoří smetana 20 až 30% samotné zmrzliny. Díky tomu jsou zmrzliny velmi jemné a mají plnou chuť.

Pegas Premium | Almond, 3Choco, Pistachio a Salted Caramel

Zmrzliny Almond, 3Choco, Pistachio
a Salted Caramel

Křupavou polevu všech zmrzlin Pegas Premium, vyjma pistáciové, tvoří mléčná nebo bílá čokoláda. (Rostlinný tuk uvedený ve složení výrobků obsahuje právě čokoláda.)

Silnou čtveřici reprezentují vanilkový Pegas Premium Almond v mléčné čokoládě s praženými mandlemi, Pegas Premium 3Choco snoubící čokoládovou zmrzlinu s čokoládovým toppingem a polevu z bílé čokolády, pistáciový Pegas Premium Pistachio s oříšky a letošní novinka Pegas Premium Salted Caramel skrývající pod mléčnou čokoládou kontrast smetanové zmrzliny a slaného karamelu.

Pegas Premium | Kornouty Vanilla, Chocolate a Lemon & Cheesecake

Kornouty Vanilla, Chocolate
a Lemon & Cheesecake

Křupavé oplatkové kornouty plní v opavském Bidfoodu vždy dvojicí smetanových zmrzlin Pegas Premium bez rostlinného tuku.

Klasiku s čokoládovým toppingem a oříšky zastupují Pegas Premium Chocolate – duo čokoládových zmrzlin pro milovníky čokolády – a Pegas Premium Vanilla s kombinací vanilkových zmrzlin s mletým vanilkovým luskem. Osvěžující Pegas Premium Lemon & Cheesecake snoubí chutě citronu a oblíbeného dezertu.

Pegas Premium | Prémiová rodinná balení

Prémiová rodinná balení

33% a 35% smetany obsahují novinky ve vaničkách. Smetanová zmrzlina protkaná slaným karamelem nebo vanilková zmrzlina provoněná pravou vanilkou s čokoládovým toppingem a praženými mandlemi? To jsou jmenovci Pegas Premium Salted Caramel a Pegas Premium Almond.

Aktuální sortiment naleznete na mujBidfood.cz v kategoriích zmrzlin
Impulsní zmrzliny | Pegas, Impulsní zmrzliny | Kornouty a Rodinná balení | Vaničky

Více o značce Prima zmrzlina

Pegas | logo

Pegas

Pegas | InJoy Coconut a InJoy Nuts

Pegas InJoy

Novinka Pegas InJoy Coconut – kokosová zmrzlina plná mléka s lahodnou stále měkce vláčnou čokoládovou polevou – navodí atmosféru tropického ráje i o polední pauze uprostřed města.

Novinka Pegas InJoy Nuts – mléčná lískooříšková zmrzlina zalitá krémově měkkou tmavou čokoládovou polevou – je pochoutkou, která připomene podzimní sklizeň lískových oříšků.

Pegas | Chocomilk, Pikao, Piknik a Hořická trubička se zmrzlinou

Česká tradice i retro chuť

Hořické trubičky se vyrábí ručně z oplatek prosypaných skořicovým cukrem. Po naplnění smetanovou kakaovou zmrzlinou vznikl lahodný dezert – Originál Hořická se zmrzlinou. Další známé chutě přináší mléčné zmrzliny Pegas Pikao nebo Pegas Piknik s pravými Pikaem a Piknikem z dětství. Podobu tabulky mléčné čokolády na sebe vzal ChocoMilk se smetanovou a čokoládovou zmrzlinou.

Pegas | Rodinná balení Piknik a Pikao

Rodinná balení

Pegas Piknik a Pegas Pikao jsou i ve variantě zmrzlinové vaničky. Skvěle chutnají také v kombinacích s ovocnými vaničkami Mrož.