Bezlepkové pečivo a dorty za rozumnou cenu

Brownies s malinami – bez lepku | 336172
Připravte hamburger nebo plněnou bagetu, servírujte k snídani chléb a ke kávě zákusky. Prodávejte pečivo. Nic nového? Ovšem bez lepku je to pro stovky tisíc celiaků a alergiků malý zázrak. Navíc mnohem větší skupina lidí vyhledává bezlepkové potraviny jako vítanou změnu.

1 z 5 lidí se vyhýbá lepku

Konzumace bezlepkových potravin se stala módním trendem. Lepku se zcela nebo částečně vyhýbá až 20% populace, z toho 3% kvůli diagnóze. Celiakii (nesnášenlivost k lepku) mají potvrzenu asi 2% lidí, avšak podle lékařů násobně více lidí o svém problému neví, a alergii na lepek má zhruba 1%.

Pečivo a dorty bez lepku

Bidfood se k trendu připojil již před několika lety s bezlepkovými dezerty. K nim postupně přibylo i běžné pečivo bez lepku. Vždy jde o kvalitní výrobky za rozumnou cenu. Jejich chuť je v podstatě nerozeznatelná od klasických výrobků.

Aktuální nabídku naleznete na mujBidfood.cz v šabloně – konceptu Bezlepkové pečivo
Galerie: 
Chleby bezlepkové krájené | 335895
Brownies s malinami – bez lepku | 336172
Bagetka bezlepková | 335347
Den a noc čokoládovo-smetanový bezlepkový dort | 336740
Bulka půlená bezlepková hamburger | 337659
Mohlo by vás zajímat
Nové trendy 2019
Kuchařky a kuchaři z institucionální gastronomie o školních prázdninách nezahálejí, ale hledají inspiraci na kuchařské tour Nové trendy v moderním vaření. Letos mají premiéru luštěninovo-zeleninové pepitky, přirozeně bezlepková surovina. Díky pepitkám vznikla řada zajímavých příloh, hlavní jídla či dezerty.
Nowaco | bezlepkové rybí prsty
Alternativou k obalovanému smaženému rybímu masu – prstům, porcím filé nebo celým filetám – při bezlepkové dietě jsou nemleté rybí prsty bez lepku značky Nowaco. Díky vyladěnému křupavému obalu z rýžové a kukuřičné mouky chutnají k nerozeznání od klasických rybích prstů.