Bezlepkové rybí prsty pro všechny

Nowaco | bezlepkové rybí prsty | 131006
Alternativou k obalovanému smaženému rybímu masu – prstům, porcím filé nebo celým filetám – při bezlepkové dietě jsou nemleté rybí prsty bez lepku značky Nowaco. Díky vyladěnému křupavému obalu z rýžové a kukuřičné mouky chutnají k nerozeznání od klasických rybích prstů.

Rybí prsty bez lepku Nowaco se vyrábí z filet aljašské tresky (Theragra chalcogramma), která se loví v severních oblastech Tichého oceánu. Tyto ryby mají měkké bílé maso. Ve srovnání s ostatními treskami obsahují méně tuku. Filety a tím i prsty jsou samozřejmě bez kostí.

Z bloků filet se řežou jednotlivé prsty, které se obalí ve směsi z rýžové a kukuřičné mouky a předsmaží se v řepkovém oleji. Jeden prst váží 25 g. Před přípravou se prsty nemají rozmrazovat. Mohou se péct na plechu v troubě, smažit na pánvi nebo ve fritéze.

Malé i velké balení lze objednat přes mujBidfood.cz:
131006 Rybí prsty bez lepku Nowaco 10 x 250 g
138020 Rybí prsty bez lepku 1 x 5 kg
Galerie: 
Obalované smažené rybí prsty
Mohlo by vás zajímat
Nové trendy 2019
Kuchařky a kuchaři z institucionální gastronomie o školních prázdninách nezahálejí, ale hledají inspiraci na kuchařské tour Nové trendy v moderním vaření. Letos mají premiéru luštěninovo-zeleninové pepitky, přirozeně bezlepková surovina. Díky pepitkám vznikla řada zajímavých příloh, hlavní jídla či dezerty.
Brownies s malinami – bez lepku | 336172
Připravte hamburger nebo plněnou bagetu, servírujte k snídani chléb a ke kávě zákusky. Prodávejte pečivo. Nic nového? Ovšem bez lepku je to pro stovky tisíc celiaků a alergiků malý zázrak. Navíc mnohem větší skupina lidí vyhledává bezlepkové potraviny jako vítanou změnu.