Distribuce čerstvé zeleniny, ovoce a nápojů ve středních Čechách

Tekoo – čerstvé ovoce a zelenina, nápoje | Kralupy
Bidfood prostřednictvím dceřiné společnosti Tekoo začal distribuovat čerstvou zeleninu a ovoce nejen na Moravě a v Praze, ale i ve Středočeském kraji. Postupně svůj dosah rozšiřuje na další okresy. Ve středních Čechách Bidfood pod hlavičkou Tekoo rozváží také nápoje. Celý sortiment mohou zákazníci objednat najednou přes mujBidfood.cz, zákaznické centrum nebo obchodní zástupce Bidfood.

Tekoo | čerstvá zelenina Guzmán

Čerstvá zelenina a ovoce

V srpnu 2014 se uskutečnila akvizice velkoobchodů ovocem a zeleninou Tekoo a Tekoo SK. Od té doby se distribuce čerstvého ovoce a zeleniny postupně rozrostla na celé území Moravy a prostřednictvím další dceřiné společnosti Gastrostella také do Prahy.

Bidfood v sousedství svého kralupského areálu odkoupil budovy a sklady, které zrekonstruoval. Sklady se rozdělily do více komor, vybudovalo se chlazení a vznikly nové nakládací rampy.

Tekoo | fúze GastrostellaTestovací rozvoz byl v Kralupech zahájen v létě 2017. Tekoo vedle běžného sortimentu nabízí exkluzivně v Česku prémiovou zeleninu a ovoce Guzmán – mini zeleninu, zajímavě zbarvené odrůdy a vyzrálé ovoce.

Alkoholické i nealkoholické nápoje

V září se do nových prostor v Kralupech nastěhoval také pražský distributor nápojů Gastrostella. Ke konci roku 2017 došlo k fúzi obou dceřiných společností. Díky tomu si zákazníci v dosahu kralupského depa mohou nově objednat pod hlavičkou Tekoo také nápoje.

Požádejte svého obchodního zástupce Bidfood o zřízení odběratelského účtu Tekoo. Díky němu si můžete čerstvou zeleninu, ovoce i nápoje objednat najednou přes mujBidfood.cz, zákaznické centrum nebo obchodního zástupce.
Mohlo by vás zajímat
SAICAF | pravá italská káva
Když italský právník Beniamino Cipparoli otevíral svou kavárnu v jihoitalském městě Bari, nebyl spokojen s kávou, která byla tehdy k dostání. Proto si připravil kávovou směs sám. Tak se v roce 1932 začala psát historie dnešní moderní společnosti SAICAF.
Norimberský vánočním trh a svařené víno Gerstacker
Vánoce – vánoční trhy – Norimberk – svařené víno! Jedním ze symbolů adventu je svařené víno. A o tom s proslulým Jezulátkem z norimberského vinařství Gerstacker to platí dvojnásob. Poprvé se svařené víno na norimberském vánočním trhu objevilo v roce 1855.