Poctivé rybí nugety Nowaco

Nowaco | rybí nugety | 132037
Z velmi kvalitní rybí suroviny se vyrábí vynikající nugety, které se v gastronomii osvědčily jako hlavní jídlo i chuťovka na rautech. Nyní přichází varianta v maloobchodním balení pod značkou Nowaco.

100% nemleté filety zcela bez kostí z aljašské tresky se používají k výrobě těchto nugetů. Vyniká v nich přirozená chuť rybího masa. Samozřejmě neobsahují glutamát, umělá dochucovadla nebo barviva. Nugety jsou obalené a předsmažené na řepkovém oleji. Mají o něco nižší hmotnost než rybí prsty – jeden nuget váží 20 g.

Malé i velké balení lze objednat přes mujBidfood.cz:
132037 Rybí nugety z aljašské tresky nemleté MSC Nowaco 6 x 360 g
166966 Rybí nugety z aljašské tresky obalované 1 x 5 kg

Aljašské tresky (Theragra chalcogramma) se loví ve vodách Tichého oceánu mezi severním Japonskem a Aljaškou. Nejčastěji se vyskytují v Beringově moři. Oblast rybolovu obdržela samostatný certifikát oblasti splňující kritéria MSC pro efektivní a udržitelný lov ryb. Tyto tresky dorůstají obvykle 40 až 45 cm a hmotnosti do 1,5 kg. Mají měkčí bělejší maso a málo tuku.

Mohlo by vás zajímat
Nowaco | polévková zeleninová směs
Víte, že zmrazená polévková zeleninová směs nemá u všech výrobců stejné složení?
Nowaco | tzatziki | 739172
Z hustého řeckého jogurt a čerstvých okurek vyrábí Bidfood Opava přitažlivou středomořskou lahůdku. Tzatziki se servírují nejčastěji jako omáčka ke grilovaným masům nebo samostatně jako osvěžující předkrm.