Tzatziki, ve kterých stojí vidlička

Nowaco | tzatziki | 739172
Z hustého řeckého jogurt a čerstvých okurek vyrábí Bidfood Opava přitažlivou středomořskou lahůdku. Tzatziki se servírují nejčastěji jako omáčka ke grilovaným masům nebo samostatně jako osvěžující předkrm.

Když v opavském Bidfoodu připravovali k výrobě tzatziki Nowaco, nedělali žádné kompromisy. Nový zeleninový salát má zkrátka chutnat, jako by ho dělali v Řecku. Základ pochoutky tvoří pravý řecký jogurt Kolios s 10 % tuku a nadrobno nastrouhaná čerstvá okurka, která jemně křupe při skusu. Autentickou chuť slunného Řecka citlivě dotváří česnek a kopr.

739172 Tzatziki s pravým řeckým jogurtem Nowaco 3 x 1 kg můžete objednat na mujBidfood.cz
a další saláty z Opavy naleznete v kategorii Lahůdky | Zeleninové saláty

Nowaco | tzatziki | 739172Tzatziki se výborně hodí jako příloha k pečeným masům, čevapčiči, zeleninovému kuskusu nebo k těstovinám. Salát je skvělý i jen tak na chuť s pečivem jako zdravá svačina. Podobné pokrmy připravují také v Turecku pod názvem cacik nebo v balkánských zemích jako tarator. Kombinují je se zeleninovými saláty nebo řidší verzi v létě podávají jako studenou polévku s nasekanými vlašskými ořechy.

Mohlo by vás zajímat
Nowaco | rybí nugety
Z velmi kvalitní rybí suroviny se vyrábí vynikající nugety, které se v gastronomii osvědčily jako hlavní jídlo i chuťovka na rautech. Nyní přichází varianta v maloobchodním balení pod značkou Nowaco.
Nowaco | bezlepkové rybí prsty
Alternativou k obalovanému smaženému rybímu masu – prstům, porcím filé nebo celým filetám – při bezlepkové dietě jsou nemleté rybí prsty bez lepku značky Nowaco. Díky vyladěnému křupavému obalu z rýžové a kukuřičné mouky chutnají k nerozeznání od klasických rybích prstů.