Nowaco

logo Nowaco – mražené i chlazené výrobkyBidfood pod značkou Nowaco zpracovává, vyvíjí, vyrábí a distribuuje tradičně kvalitní mražené i chlazené výrobky: ryby a rybí výrobky, mražené zeleniny a zeleninové směsi, hranolky a bramborové výrobky, zmražená hotová jídla, lahůdky.

Informace pro spotřebitele najdete na www.nowaco.cz
Aktuální sortiment naleznete v e-shopu mujBidfood.cz pod značkou Nowaco
Stránky výrob Bidfood Opava: Zmrazená zelenina a ovoce, Zmrazená jídla a Zeleninové saláty;
Bidfood Kralupy: Zmrazené ryby a Čerstvé ryby

Katalog Lahůdky a delikatesy 2018

Lahůdky a delikatesy 2018
 • novinky
 • rybí saláty a pomazánky
  ... se staly oblíbenou pochoutkou pro milovníky rybích lahůdek

 • rybí výrobky
  … přinášejí nezaměnitelnou chuť vodní říše, v té nejčistší podobě

 • zelné saláty Nowaco
  … skvěle splňují požadavky trendu lehčích a zdravějších pokrmů
 • lahůdkové saláty
  … jsou skvělá svačinka a ozdoba každé oslavy i rautového stolu
 • lahůdkové pomazánky
  … vytvoří lahůdku a chuťový zážitek z každého kousku pečiva
 • výrobky k pivu
  … udělají nezapomenutelný obřad z každého posezení u piva

Katalog Ryby 2017

Ryby 2017

Bidfood patří k největším a nejstabilnějším dovozcům, zpracovatelům a prodejcům ryb v České republice. Čerstvé i zmrazené ryby v požadovaných specifikacích distribuuje přímo k zákazníkům po celé ČR.

Čerstvé ryby se nakupují přímo od výrobců či na rybích aukcích dle objednávek zákazníků. Po vylovení z moře jsou ryby ihned zpracovány a letecky nebo kamiony dopravovány přímo do provozu Bidfood v Kralupech nad Vltavou ke kontrole a přípravě pro expedici k zákazníkům.

Některé druhy ryb nelze zajistit v čerstvém stavu. Důvodem je příliš velká vzdálenost od pobřeží při lovu na otevřeném moři nebo nemožnost získat čerstvé ryby v dostatečném množství. Proto se ryby zpracovávají a ihned zamrazují přímo na moři (tzv. seafrozen). Jedná se především o druhy ryb s krátkou lovnou sezónou.

Katalog Zelenina, ovoce a houby 2017

Zelenina, ovoce a houby 2017

Se zmrazenou zeleninou jsou menší starosti než s čerstvou. Z dlouhodobého hlediska u ní dochází k menším ztrátám a z mrazáku můžete vyndat vždy jen tolik zeleniny, kolik je momentálně potřeba. Pokud například objednáte čerstvou zeleninu pro 20 hostů a přijde Vám jich pouze 10, půlku zeleniny můžete vyhodit, protože se rychle kazí a ztrácí svou hmotnost.
Se zmrazenou zeleninou ušetříte čas, protože ji k Vám přivezeme již očištěnou, nakrájenou v různých tvarech a připravenou k vaření.
U čerstvé zeleniny dochází v průběhu roku k velkým výkyvům cen, takže musíte neustále hlídat cenu hotového pokrmu. U zmrazené zeleniny se cena mění zpravidla jen jednou ročně.
Protože zmrazená zelenina je roztříděna a šokově zamrazena ihned po sklizni, dovezeme ji k Vám během celého roku vždy ve stejné kvalitě!
Mráz je navíc nejšetrnější konzervant, a proto se do zmrazené zeleniny nemusí přidávat žádné stabilizátory, chemické konzervanty ani barviva.

Boris Nestrašil | garant nákupu zeleniny

Mohlo by vás zajímat
Nowaco | polévková zeleninová směs
Víte, že zmrazená polévková zeleninová směs nemá u všech výrobců stejné složení?
Nowaco | rybí nugety
Z velmi kvalitní rybí suroviny se vyrábí vynikající nugety, které se v gastronomii osvědčily jako hlavní jídlo i chuťovka na rautech. Nyní přichází varianta v maloobchodním balení pod značkou Nowaco.