O nás – Bidfood pro gastronomii

Bidfood Czech Republic nabízí mimořádně efektivní služby pro gastronomické provozy. Jsme schopní Vám dodávat kvalitní suroviny a produkty až 6x týdně přímo k Vaší provozovně. Díky našim profesionálním obchodním zástupcům a skvělému e-shopu mujBidfood.cz můžete objednávat zboží kdykoli potřebujete.

Nabízíme svým zákazníkům odbornou pomoc v řízení jejich zásob a sledování food cost s tím, že nabízíme každodenní dodávky zboží a naši odborníci – kuchaři dokáží sestavovat jídla i celá menu přímo na míru dané provozovně. Více inspirace pro Vaší provozovnu, zajímavých kuchařských kurzů a dalších informací Vám nabízíme prostřednictvým našeho Gastrostudia.

S Bidfoodem se nemusíte bát, že Vám v provozovně vznikne problém s nedostatkem surovin či inspirace, protože nakupujeme, vyvíjíme a vyrábíme široké portfolio zboží – mražené, chlazené a čerstvé potraviny, koloniální zboží, drogerie a jednorázové nádobí a v neposlední řadě také gastro zařízení a inventář a zároveň Vám na webových stránkách nabízíme množství kalkulací na inspirativní a zajímavé recepty.