K ideální snídani patří jogurt

6. 11. 2015
Odborníci, novináři i veřejnost si vybrali jahodový jogurt Danone Plný ovoce. Kdo upřednostňuje přírodní chuť, s jistotou sáhne pro jogurt Activia bílá Danone. Oba nejlepší výrobky od světové jogurtové jedničky nabízí za trvale výhodnou cenu velkoobchod potravin Bidfood.

Plný jahod | Mlékárenský výrobek roku 2013 a Nejlepší novinka Volba spotřebitelů 2013

Jogurt roku 2013

První místo v kategorii jogurt obsadil Danone Plný jahod hned ve dvou soutěžích. Za Mlékárenský výrobek roku 2013 ho vybrala porota složená z odborníků a novinářů. Ve Volbě spotřebitelů získal nejvíce hlasů od široké veřejnosti (4 000 respondentů reprezentativního průzkumu v ČR).

Plný jahod | Danone

O Danone

Jogurty Danone se vyrábí od roku 1919, kdy se začaly prodávat v barcelonských lékárnách na doporučení lékařů. Podnětem k výrobě byl hromadný výskyt střevních chorob u malých dětí.

Od té doby se Danone stalo světovou jedničkou v kysaných mléčných výrobcích. Firma trvale investuje do výzkumu. V oblasti probiotik významně přispěla k pokroku. Mezi zdraví prospěšné probiotické výrobky patří právě Activia bílá, která se prodává ve více než 40 zemích světa.

Activia bílá | Danone

K hotelové snídani nebo jako dezert

Activia a Plný ovoce, nejsilnější značky Danone, dodává velkoobchod potravin Bidfood v úzké spolupráci s výrobcem. Výborný poměr ceny a kvality je zaručen.

Jogurty se ideálně hodí na hotelové snídaně, pro institucionální stravování, školní jídelny a ostatní gastronomické provozy. Bidfood nabízí Plný ovoce po 20 kusech ve třech příchutích v množství podle oblíbenosti:
10x Plný jahod + 6x Plný meruněk + 4x Plný hrušek

Aktuální nabídku naleznete na mujBidfood.cz: pod značkou Danone nebo můžete přejít přímo na výrobky:
703550 Activia bílá 24 x 120 g | 703551 Activia bílá sladká 24 x 120 g

Plný meruněk | Danone

České jogurty z českého mléka

Danone vyrábí oba jogurty v Benešově u Prahy z mléka od českých krav. Výrobky obsahují pouze mléčné produkty a jogurtové kultury (Plný ovoce navíc ochucující složku). Neobsahují škrob, želatinu, gumu guar, pektin ani jiná zahušťovadla, umělá barviva a stabilizátory.

Mohlo by vás zajímat
SAICAF | pravá italská káva
Když italský právník Beniamino Cipparoli otevíral svou kavárnu v jihoitalském městě Bari, nebyl spokojen s kávou, která byla tehdy k dostání. Proto si připravil kávovou směs sám. Tak se v roce 1932 začala psát historie dnešní moderní společnosti SAICAF.
Bagetier | plundrová mřížka puding a jahoda
Bidfood přichází se zcela novou řadou jemného pečiva z vlastního výrobního závodu v Opavě. Sladké mřížky a slané snacky Bagetier z jemného těsta plundrového typu uchvátí zlatavou barvou a lahodnými bohatými náplněmi.