Plné auto ledu pro Prague Bar Show

Prague Bar Show 2017
Ambiciózní událost pro nápojové a barové profesionály začíná v úterý 31. října od 12:00 v Praze. Prague Bar Show nabídne více než 20 hodin workshopů a seminářů pod vedením světových i domácích expertů.

Dvoudenní exkurzi do světa nápojů doprovodí přehlídka českých i mezinárodních distributorů a výrobců, kteří seznámí návštěvníky s nejnovějšími trendy v oblasti beverage. Nedílnou součástí budou samozřejmě ochutnávky. Jedním z partnerů akce je Bidfood, který zde bude mít stánek s ledem Jedu v ledu! a venku připravené plné auto ledu.

Bližší informace o akci získáte na stránkách Prague Bar Show a vše o ledu na Jedu v ledu!

Mohlo by vás zajímat
SAICAF | pravá italská káva
Když italský právník Beniamino Cipparoli otevíral svou kavárnu v jihoitalském městě Bari, nebyl spokojen s kávou, která byla tehdy k dostání. Proto si připravil kávovou směs sám. Tak se v roce 1932 začala psát historie dnešní moderní společnosti SAICAF.
Norimberský vánočním trh a svařené víno Gerstacker
Vánoce – vánoční trhy – Norimberk – svařené víno! Jedním ze symbolů adventu je svařené víno. A o tom s proslulým Jezulátkem z norimberského vinařství Gerstacker to platí dvojnásob. Poprvé se svařené víno na norimberském vánočním trhu objevilo v roce 1855.