Plné auto ledu pro Prague Bar Show

Prague Bar Show 2017
Ambiciózní událost pro nápojové a barové profesionály začíná v úterý 31. října od 12:00 v Praze. Prague Bar Show nabídne více než 20 hodin workshopů a seminářů pod vedením světových i domácích expertů.

Dvoudenní exkurzi do světa nápojů doprovodí přehlídka českých i mezinárodních distributorů a výrobců, kteří seznámí návštěvníky s nejnovějšími trendy v oblasti beverage. Nedílnou součástí budou samozřejmě ochutnávky. Jedním z partnerů akce je Bidfood, který zde bude mít stánek s ledem Jedu v ledu! a venku připravené plné auto ledu.

Bližší informace o akci získáte na stránkách Prague Bar Show a vše o ledu na Jedu v ledu!

Mohlo by vás zajímat
Norimberský vánočním trh a svařené víno Gerstacker
Vánoce – vánoční trhy – Norimberk – svařené víno! Jedním ze symbolů adventu je svařené víno. A o tom s proslulým Jezulátkem z norimberského vinařství Gerstacker to platí dvojnásob. Poprvé se svařené víno na norimberském vánočním trhu objevilo v roce 1855.
Ice Tea Lipton, Monin a Jedu v ledu
Se startovacím setem Ice Tea Lipton & Monin & Jedu v ledu! je skvělý ledový čaj hotový do dvou minut. Servírovat jej můžete do přiložených sklenic nebo sáčků k odnosu s sebou. Rychlý a vynikající Ice Tea má své místo v nápojovém lístku celoročně.