Úspěch receptů a kalkulací

Mořská štika s bazalkou, rajčaty a bramborovou kaší
Velkoobchod potravin Bidfood jako jediný poskytuje zdarma svým zákazníkům online nástroj na tvorbu kalkulací. Receptové kalkulační listy v e-shopu slaví 1. rok! Mezi více než 200 recepty si vyberou hospody na růžku, lázeňské hotely, cukrárny i stánky na koupališti. Zadávat lze i vlastní receptury.
Recepty loni představil článek: Receptové kalkulační listy v e-shopu

Jídelně ZŠ Chabry se děti nevyhýbají, protože tady kuchařky dobře vaří; vedoucí jídelny zařazuje stále nová jídla a inspiraci hledá také přímo u položek v e-shopu: Názor zákazníka e-shopu: Na e-shopu hledáme recepty na odlehčená jídla

Čas věnovaný kalkulacím se vyplatil a stále bude vyplácet také v příjemné Pizza Taverně s výtečnou kuchyní v Rychnově nad Kněžnou; o zkušenosti se podělil její majitel: Názor zákazníka e-shopu: Nařídil jsem vážit a počítat!

O receptech a kalkulacích z mujBidfood.cz (dříve mujBidvest.cz a objednatzbozi.cz) se diskutuje na portálu: Jídelny.cz

Diskuze na portálu Jídelny.cz

Všem zákazníkům zdarma

Přístup k receptům mají uživatelé e-shopu. Stačí se registrovat na mujBidfood.cz. Recepty jsou dostupné po přihlášení v horním menu. Inspiraci lze nalézt také přímo u produktů v detailu zboží v záložce Recepty – již u 700 položek!

 

Mořská štika s bazalkou, rajčaty a bramborovou kaší

Fantazii se meze nekladou

Z receptů lze ubírat ingredience, přidávat vlastní, měnit gramáže a počty porcí. Změny se ukládají pouze do profilu konkrétního uživatele. Nikdo jiný k nim nemá přístup a veškeré změny lze vrátit kdykoliv zpět.

Rekordy

Mezi uživateli, kteří si vyzkoušeli zadat vlastní recept, je několik rekordmanů. V e-shopu mujBidfood.cz si zpracovali celé jídelní lístky. Několik obsahuje dokonce přes 100 receptů!

Smažené kuřecí paličky v sýrovém obalu, rozmarýnové brambory

Kontrola nákladů

Díky portálu mujBidfood.cz mají jeho uživatelé kdykoliv k dispozici kalkulace v aktuálních cenách. Okamžitě vidí, kdy je třeba zvednout cenu, aby rozdíl pokryl provozní náklady a zůstal zajímavý zisk. Zkušenosti z praxe dokazují, že nestačí nosit ceny v hlavě, ale pravidelně vážit a počítat.

Mohlo by vás zajímat
Jehněčí maso
Výtečná chuť jehněčího masa má své místo v mnoha světových kuchyních včetně francouzské a italské. Mezi důvody, proč jehněčí z Bidfoodu zařazovat častěji i do našeho jídelníčku, patří ekologický chov na nejčistších místech planety nebo zdravotní prospěšnost. Navíc oproti skopovému nevoní jehněčí maso tak výrazně a je tak přijatelné i pro děti.
mujBidfoodCZ 2017
Přehlednější katalog produktů, rychlý přístup k šablonám a historii objednávek, lepší filtrování produktů či označení nových výrobků patří k novinkám na portálu mujBidfood.cz.