Nabízíme široký sortiment stálé kvality

Nabízíme široký sortiment stálé kvality

Nabízíme čerstvé, chlazené, mražené a suché potraviny i nepotravinářské zboží. Široký sortiment tvoří to nejlepší od nejmenších regionálních výrobců, z vlastních českých továren i od významných světových hráčů.

Neztrácejte čas a objednávejte si zboží najednou u nás. Náš sortiment nezaměřujeme na co nejvyšší počet položek, ale pečlivě vybíráme od každého druhu zboží co nejkvalitnější produkt za přijatelnou cenu. Přesto náš sortiment čítá tisíce položek. Suroviny, u kterých připadá v úvahu různé použití a způsoby přípravy, samozřejmě nabízíme v celé škále kvalit nebo variant.

Stabilní kvalita zboží je naší prioritou. Suroviny pro Vaše kulinářské záměry dovážíme z celého světa, jsme exkluzivními distributory celé řady renomovaných značek a významnou část našeho sortimentu tvoří vlastní výrobky. Mezi naše značky neodmyslitelně patří zmrzlina Prima, zvěřina Petron, pečivo Bagetier (k dopékání i zcela upečené) nebo výrobky Nowaco.

Všechny naše výrobní provozy splňují nejpřísnější hygienické předpisy a podléhají pravidelné kontrole. Spolu s distribucí a vybranými výrobky jsou držiteli mnoha prestižních certifikátů.