Pomáháme Vám s podnikáním

Pomáháme Vám s podnikáním

Snažíme se společně s Vámi najít způsoby, jak zvýšit zisk. Sledujeme světové trendy, přicházíme k Vám s novými produkty, inovacemi a technologiemi. Podporujeme vzdělávání, pravidelně Vás zveme na inspirativní kurzy do Gastrostudia a Bidfood Expo.

Podporujeme hledání a rozvoj talentů, vzdělávací projekty a cechovní organizace. Snažíme se všemi cestami zvyšovat úroveň české gastronomie, její prestiž a společnou tvorbu zisku.

Jako první distributor potravin v Česku jsme v lednu 2009 otevřeli Gastrostudio – profesionální studio pro kuchaře. Pořádáme zde kuchařské i poradenské kurzy. Gastro Team Bidfood Vám může poskytnout doporučení a pomoc také přímo ve Vaší kuchyni.

Pořádáme prezentační a kuchařské akce. Největší z nich je Bidfood Expo – největší  gastronomický veletrh pro odbornou veřejnost s kuchařskou show.

Pomáháme Vám v sledování food costs, při hledání řešení efektivity provozu, s tvorbou menu a konceptu. Požádejte obchodního zástupce nebo zákaznické centrum o specialisty, kteří se věnují výhradně dopékání pečiva, prodeji zmrzlin či sortimentu ryb. Zajistí pro Vás potřebné technologie a jejich zprovoznění. Poradí Vám s detaily, které zvyšují obrat. Pomohou Vám vyzdobit prodejní místo tak, aby přitáhlo pozornost nových zákazníků.