Spolehněte se na nás

Spolehněte se na nás

Od roku 1990 sbíráme zkušenosti a vycházíme vstříc Vašim potřebám. Nabízíme Vám spoustu služeb, ale tou nejdůležitější navždy zůstane spolehlivé dodání zboží. Bez starostí! A tomu předchází pohodlná objednávka a vhodná komunikace.

Objednejte si zboží způsobem, který Vám v danou chvíli vyhovuje nejvíc. Pokud jste nový zákazník, obraťte se na zákaznické centrum nebo vyplňte registrační formulář na portálu mujBidfood.cz. V obou případech Vás navštíví náš obchodní zástupce, aby ověřil údaje pro spolehlivý závoz zboží.

Chceme se zákazníky zachovávat osobní vztahy a umět jim naslouchat, přestože jsme se stali největším distributorem potravin v ČR. Proto má každý zákazník svého obchodního zástupce, který vždy dokáže nabídnout komplexní řešení. Snažíme se také, aby s ním v zákaznickém centru komunikovala stejná operátorka a jezdil k němu stejný řidič.

Obchodní zástupce Vám pomůže se spoustou praktických záležitostí, s orientací v sortimentu a doporučí zajímavé produkty. Poradí, jakým směrem rozšířit Vaši nabídku, abyste dosáhli větších zisků.

Telefonické objednávky vyřizuje naše zákaznické centrum. Zároveň se na operátorky a operátory můžete obrátit s veškerými dotazy či reklamacemi.

24 hodin denně a 7 dní v týdnu můžete objednat zboží přes e-shop mujBidfood.cz. Na portálu najdete spoustu užitečných nástrojů včetně šablon pro opakované nákupy nebo receptových kalkulačních listů.

Nejrychleji mohou uživatelé e-shopu objednávat přes chytré telefony a tablety pomocí aplikace.