Moderní italská kuchyně

Konání kurzu: 
Středa, 20. Březen 2019 - 14:00
Místo konání: 
Gastrostudio Bidfood, Kralupy nad Vltavou

Lektor

Sergio FERRARINI, populární italský šéfkuchař, který měl pořad na TV RAI 1, učí italskou kuchyni v různých státech světa, autor několika kuchařek.

V Itálii je inovátorem a propagátorem italských surovin a také vede Akademii, kterou ročně navštíví stovky gastronomických odborníků.

Informace ke kurzu

Jako v minulosti tak i v tomto roce přivítáme v GS Bidfood zahraničního lektora, který je zástupcem originální a tolik oblíbené italské kuchyně. S tímto šéfkuchařem Vám přinášíme další zkušenosti pro Vaše podnikání a navazujeme tak na úspěšné kurzy v Gastro studiu, které je s Vámi již 10 let.

Sergio Ferrarini bude prezentovat 5ti chodové menu, kde budou zastoupeny mořské ryby a plody moře, červená masa a dezert.

Občerstvení, degustace menu, italská vína a nealko nápoje jsou pro všechny účastníky kurzu zajištěny společně s recepturami a certifikátem.

Cena kurzu

BIDFOOD - Gastro zákazník: 1.644,63,- Kč bez DPH/osoba (21% DPH; celková cena 1.990,- Kč)

Běžná cena: 3.900,- Kč s 21% DPH

Volná místa

Ještě 18 volných míst.

Rezervace kurzu

Souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů a s tím, že na kurzu mohou být pořizovány audiovizuální záznamy:

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné, jména dalších osob jen v případě rezervace pro více než 1 osobu (na Vaše jméno a případně jména dalších osob budou vystaveny certifikáty o absolvování kurzu).