Fakturant/ka - Dýšina u Plzně

V tuto chvíli hledáme nové kolegy na pozici fakturant/ka pro depo Dýšina u Plzně. Pozice je vhodná i pro letošní absolventy.

Pracovní náplň:

 • tisk faktur a expedičních dokladů
 • vystavování faktur a dobropisů, opravy faktur
 • spolupráce s nákupním a prodejním oddělením a se skladem

Nabízíme:

 • zázemí silné společnosti s dlouholetou tradicí   
 • stravenkový paušál (82 Kč/směna)
 • 5 týdnů dovolené
 • příspěvek na penzijní připojištění
 • možnost nákupu potravin v zaměstnaneckých cenách

Požadujeme

 • SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou nebo praxe na pozici fakturantky
 • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
 • samostatnost, odpovědnost a pečlivost, příjemné vystupování
 • aktivní přístup k práci

Nástup: leden 2023

Pracovní vztah: plný úvazek

Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení (zástup za MD)

Pracovní režim: třísměnný provoz

Pracoviště: Dýšina 408 (areál Bidfood Dýšina)

Kontaktní osoba: Eliška Hanušová, 315 706 221, personalni@bidfood.cz

V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete strukturovaný životopis v českém jazyce na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte na uvedené telefonní číslo.

 

 

Údaje z tohoto formuláře slouží pouze ke kontaktování zájemce a nejsou dále zpracovávány. Položky s * jsou povinné.

Poskytnutím osobních údajů uvedených ve Vašem životopise dáváte Souhlas se zpracováním osobních údajů:

„Beru na vědomí, že společnost Bidfood Czech Republic s.r.o., se sídlem V Růžovém údolí 553, Mikovice, 278 01 Kralupy nad Vltavou, IČ: 282 34 642, zapsaná v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, sp.zn. C 134253 (dále jen „Společnost“), jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely náborového řízení na výše uvedenou pracovní pozici.

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích náborových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice jak ve Společnosti, tak v jiných společnostech skupiny Bidfood v České republice. Údaje poskytuji dobrovolně, a to na dobu tří let od udělení tohoto souhlasu.

Souhlasím s tím, že mé Osobní údaje mohou být zpřístupněny nebo předány třetím stranám tvořícím skupinu Bidfood v České republice. Prohlašuji, že jsem si vědom svých zákonných práv na přístup k Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, práva vznést námitku proti zpracování, práva na přenositelnost údajů, jakožto i možnosti tento souhlas kdykoli odvolat. Rovněž beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Více informací o zpracování osobních údajů ve Společnosti se nachází v Zásadách ochrany osobních údajů. Svá práva mohu uplatnit zasláním žádosti způsobem v těchto Zásadách vymezeným.“