Grafik pro značku Nowaco - Kralupy nad Vltavou

35 - 40 000 Kč dle zkušeností

Chcete se podílet na úspěchu známé značky NOWACO a potkávat svou práci v obchodech napříč celou republikou? Přidejte se k nám do týmu!

Na naši centrálu v Kralupech nad Vltavou hledáme zkušeného DTP grafika, který zvládne technické grafické práce, jako implikace jazykových korektur, export tiskových dat, retuše fotografií, skládání obalové grafiky dle šablony, apod.

Máte rádi jídlo a chcete, aby se prodávalo v krásných obalech?

Máte prokazatelné zkušenosti s DTP?

Nemáte problém se zadanými termíny?

Pokud jste na tyto otázky odpověděl(a) ano, tak skvělé! Napište nám a rádi vás do našeho zatím dvoučlenného mladého týmu uvítáme. Nástup možný ihned.

Hlavní pracovní náplň zahrnuje:

  • Tvorba obalů dle koncepce - skladba jednotlivých grafických prvků
  • Příprava tiskových dat, komunikace s tiskárnou obalů
  • Úprava textací dle zaslaných korektur
  • Vytváření grafiky banerů a inzercí
  • Práce v InDesignu, Illustratoru, Photoshopu.

Co nabízíme:

  • Absolutní podporu a stabilní zázemí úspěšné společnosti Bidfood
  • Přátelský kolektiv
  • Benefity jako 25 dní dovolené, zaměstnanecké slevy, příspěvek na stravování a další

Nástup: květen 2022 (lze na základě domluvy upravit)

Pracovní vztah: plný úvazek

Kontaktní osoba: Tereza Korousová, personalni@bidfood.cz

 

Pokud Vás popis pracovní pozice zaujala, prosíme o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu a ukázky Vaší grafické práce na personalni@bidfood.cz.

Údaje z tohoto formuláře slouží pouze ke kontaktování zájemce a nejsou dále zpracovávány. Položky s * jsou povinné.

Poskytnutím osobních údajů uvedených ve Vašem životopise dáváte Souhlas se zpracováním osobních údajů:

„Beru na vědomí, že společnost Bidfood Czech Republic s.r.o., se sídlem V Růžovém údolí 553, Mikovice, 278 01 Kralupy nad Vltavou, IČ: 282 34 642, zapsaná v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, sp.zn. C 134253 (dále jen „Společnost“), jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely náborového řízení na výše uvedenou pracovní pozici.

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích náborových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice jak ve Společnosti, tak v jiných společnostech skupiny Bidfood v České republice. Údaje poskytuji dobrovolně, a to na dobu tří let od udělení tohoto souhlasu.

Souhlasím s tím, že mé Osobní údaje mohou být zpřístupněny nebo předány třetím stranám tvořícím skupinu Bidfood v České republice. Prohlašuji, že jsem si vědom svých zákonných práv na přístup k Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, práva vznést námitku proti zpracování, práva na přenositelnost údajů, jakožto i možnosti tento souhlas kdykoli odvolat. Rovněž beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Více informací o zpracování osobních údajů ve Společnosti se nachází v Zásadách ochrany osobních údajů. Svá práva mohu uplatnit zasláním žádosti způsobem v těchto Zásadách vymezeným.“