Obchodní zástupce pro gastronomii - Litoměřice

Společnost Bidfood (dříve Nowaco) v současnosti hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici obchodního zástupce pro okres Litoměřice.

Práce našich obchodních zástupců spočívá v udržování existujících a navazování nových obchodních vztahů v regionálních gastronomických zařízeních - od malých stánků, přes restaurace, až ke školním jídelnám a kantýnám.

 • Jste komunikativní a máte schopnost velmi dobře argumentovat?
 • Máte prokazatelné úspěchy v oblasti prodeje?
 • Umíte se pohybovat v gastronomii a znáte nejnovější trendy?
 • Máte tah na branku a rádi se učíte novým věcem?
 • Jste akční, nebojíte se výzev a zvládáte řešit víc věcí najednou?
 • Jste vlastníkem osobního vozu a řidičského průkazu sk. B?
 • Bydlíte v okolí Litoměřic?

Pokud jste na tyto otázky odpověděl(a) ANO, tak možná právě Vás hledáme!

Výsledkem Vaší práce u nás bude:

 • Aktivní péče a rozvoj spolupráce se zákazníky v přiděleném regionu
 • Prezentace produktů a služeb společnosti, hledání dalších možností odbytu
 • Naši spokojení gastro-zákazníci (stávající i ti, které sami objevíte)
 • Vaše výborné zbožíznalství, s čímž Vám budeme pomáhat
 • Pravidelné reporty, takže Excel by Vám neměl být úplně cizí

Na oplátku od nás můžete očekávat důkladné zaškolení na pozici, pravidelné vzdělávání a zázemí úspěšné a stabilní potravinářské společnosti.

Forma spolupráce: živnostenský list

Kontaktní osoba: Tereza Hyksová, 737 269 851, tereza.hyksova@bidfood.cz

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

Údaje z tohoto formuláře slouží pouze ke kontaktování zájemce a nejsou dále zpracovávány. Položky s * jsou povinné.

Poskytnutím osobních údajů uvedených ve Vašem životopise dáváte Souhlas se zpracováním osobních údajů:

„Beru na vědomí, že společnost Bidfood Czech Republic s.r.o., se sídlem V Růžovém údolí 553, Mikovice, 278 01 Kralupy nad Vltavou, IČ: 282 34 642, zapsaná v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, sp.zn. C 134253 (dále jen „Společnost“), jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely náborového řízení na výše uvedenou pracovní pozici.

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích náborových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice jak ve Společnosti, tak v jiných společnostech skupiny Bidfood v České republice. Údaje poskytuji dobrovolně, a to na dobu tří let od udělení tohoto souhlasu.

Souhlasím s tím, že mé Osobní údaje mohou být zpřístupněny nebo předány třetím stranám tvořícím skupinu Bidfood v České republice. Prohlašuji, že jsem si vědom svých zákonných práv na přístup k Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, práva vznést námitku proti zpracování, práva na přenositelnost údajů, jakožto i možnosti tento souhlas kdykoli odvolat. Rovněž beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Více informací o zpracování osobních údajů ve Společnosti se nachází v Zásadách ochrany osobních údajů. Svá práva mohu uplatnit zasláním žádosti způsobem v těchto Zásadách vymezeným.“