Obchodní zástupce pro maloobchod – okres Jablonec n/Nisou, Semily

Bidfood Czech Republic hledá vhodného kandidáta – muže či ženu na pozici obchodního zástupce pro maloobchod v regionu Jablonec nad Nisou, Semily, Turnov.

Náplň práce:

  • prodej potravin zákazníkům v zavedené maloobchodní síti
  • udržování a rozvíjení obchodního vztahu se stávajícími zákazníky
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí

Pracovní dovednosti:

  • praxe v prodeji rychloobrátkového zboží
  • orientace na trhu s potravinami
  • komunikace se zákazníkem
  • časová flexibilita
  • základní orientace při práci s PC a tabletem
  • řidičský průkaz sk. B
  • každodenní řízení osobního automobilu

Začátek spolupráce: září 2019

Smluvní vztah: práce na živnostenský list

Kontakt: Tereza Korousová, personalni@bidfood.cz, 315 706 220

Písemné nabídky v českém jazyce doplněné strukturovaným životopisem zasílejte na e-mailovou adresu: personalni@bidfood.cz

Poskytnutím osobních údajů uvedených ve Vašem životopise dáváte Souhlas se zpracováním osobních údajů:

"Beru na vědomí, že společnost Bidfood Czech Republic s.r.o., se sídlem V Růžovém údolí 553, Mikovice, 278 01 Kralupy nad Vltavou, IČ: 282 34 642, zapsaná v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, sp.zn. C 134253 (dále jen „Společnost“), jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely náborového řízení na výše uvedenou pracovní pozici.

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích náborových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice jak ve Společnosti, tak v jiných společnostech skupiny Bidfood v České republice. Údaje poskytuji dobrovolně, a to na dobu tří let od udělení tohoto souhlasu.
Souhlasím s tím, že mé Osobní údaje mohou být zpřístupněny nebo předány třetím stranám tvořícím skupinu Bidfood v České republice. Prohlašuji, že jsem si vědom svých zákonných práv na přístup k Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, práva vznést námitku proti zpracování, práva na přenositelnost údajů, jakožto i možnosti tento souhlas kdykoli odvolat. Rovněž beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).
Více informací o zpracování osobních údajů ve Společnosti se nachází v Zásadách ochrany osobních údajů. Svá práva mohu uplatnit zasláním žádosti způsobem v těchto Zásadách vymezeným."