Obchodní zástupce RETAIL - Praha (východ)

Společnost Bidfood je významný výrobce a největší distributor potravin do maloobchodu a gastronomie v České republice. Aktuálně hledáme schopného obchodního zástupce, který převezme správu okresu Praha - východ s dlouhodobým cílem zlepšovat obchodní výsledky naší společnosti.

 • Jste svědomitý/á a máte tah na branku?
 • Máte excelentní argumentační a prodejní dovednosti?

Pokud jste na dané otázky odpověděl/a ANO, tak možná hledáme právě Vás. Je jedno, jestli máte roky zkušeností, nebo jste motivovaný absolvent, hledáme prostě někoho šikovného s drivem, kdo mezi nás dobře zapadne.

Náplň práce:

 • Udržování a vylepšovaní vztahů s přidělenými zákazníky v oblasti maloobchodního prodeje
 • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
 • Propagace a navyšování prodejů našich vlastních značek (Nowaco, Prima, Bravur, apod.)
 • Zodpovědnost za prodejní výsledky

Požadujeme:

 • Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
 • Řidičský průkaz sk. B
 • Časovou flexibilitu

Nabízíme:

 • Zázemí velké stabilní potravinářské společnosti
 • Zodpovědnou, zábavnou práci s velkou mírou svobody 

Místo výkonu práce: region okresu Praha - východ

Pracovní vztah: práce na ŽL

Kontaktní osoba: Eliška Hanušová, +420 315 706 221, personalni@bidfood.cz

V případě zájmu, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

Údaje z tohoto formuláře slouží pouze ke kontaktování zájemce a nejsou dále zpracovávány. Položky s * jsou povinné.

Poskytnutím osobních údajů uvedených ve Vašem životopise dáváte Souhlas se zpracováním osobních údajů:

„Beru na vědomí, že společnost Bidfood Czech Republic s.r.o., se sídlem V Růžovém údolí 553, Mikovice, 278 01 Kralupy nad Vltavou, IČ: 282 34 642, zapsaná v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, sp.zn. C 134253 (dále jen „Společnost“), jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely náborového řízení na výše uvedenou pracovní pozici.

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích náborových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice jak ve Společnosti, tak v jiných společnostech skupiny Bidfood v České republice. Údaje poskytuji dobrovolně, a to na dobu tří let od udělení tohoto souhlasu.

Souhlasím s tím, že mé Osobní údaje mohou být zpřístupněny nebo předány třetím stranám tvořícím skupinu Bidfood v České republice. Prohlašuji, že jsem si vědom svých zákonných práv na přístup k Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, práva vznést námitku proti zpracování, práva na přenositelnost údajů, jakožto i možnosti tento souhlas kdykoli odvolat. Rovněž beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Více informací o zpracování osobních údajů ve Společnosti se nachází v Zásadách ochrany osobních údajů. Svá práva mohu uplatnit zasláním žádosti způsobem v těchto Zásadách vymezeným.“