Obchodní zástupce s rozvozem – Dýšina u Plzně

Společnost Bidfood (dříve Nowaco) hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici obchodního zástupce pro přímý prodej čerstvých ryb v rámci dlouhodobě úspěšného projektu Fresh Fish Service.

Fresh Fish Service funguje na principu přímého prodeje čerstvých ryb rovnou z vozidla.

  • Jste komunikativní a umíte výborně argumentovat?
  • Máte prokazatelné úspěchy v oblasti prodeje?
  • Jste akční a zvládáte řešit víc věcí najednou?
  • Máte tah na branku a rád/a se učíte novým věcem?
  • Umíte pracovat s IT vybavením jako je tablet nebo počítač?
  • Máte kladný vztah k sortimentu čerstvých ryb a rybích specialit?

Pokud jste na tyto otázky odpověděl/a ANO a navíc máte i řidičský průkaz sk. B, tak možná právě Vás hledáme! Předchozí zkušenost s rybím sortimentem NENÍ podmínkou. Můžete začít pracovat ihned, ale na toho pravého kandidáta si rádi počkáme.

Výsledkem Vaší práce u nás bude:

  • Udržení a následně i navyšování přímých prodejů čerstvých ryb v přiděleném regionu
  • Naši spokojení zákazníci (stávající i ti, které sami objevíte)
  • Vaše zbožíznalství, na které Vás při nástupu důkladně proškolíme!

Na oplátku od nás můžete očekávat zázemí úspěšné a stabilní potravinářské společnosti, 5 týdnů dovolené, mzdu kombinující tarif a bonusový systém, služební telefon, tablet a další benefity!

 

Místo pracoviště: Dýšina 408

Pracovní vztah: pracovní smlouva

Kontaktní osoba: Tereza Korousová, personalni@bidfood.cz, +420 315 706 220

V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete strukturovaný životopis v českém jazyce na uvedenou e-mailovou adresu.

Údaje z tohoto formuláře slouží pouze ke kontaktování zájemce a nejsou dále zpracovávány. Položky s * jsou povinné.

Poskytnutím osobních údajů uvedených ve Vašem životopise dáváte Souhlas se zpracováním osobních údajů:

„Beru na vědomí, že společnost Bidfood Czech Republic s.r.o., se sídlem V Růžovém údolí 553, Mikovice, 278 01 Kralupy nad Vltavou, IČ: 282 34 642, zapsaná v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, sp.zn. C 134253 (dále jen „Společnost“), jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely náborového řízení na výše uvedenou pracovní pozici.

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích náborových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice jak ve Společnosti, tak v jiných společnostech skupiny Bidfood v České republice. Údaje poskytuji dobrovolně, a to na dobu tří let od udělení tohoto souhlasu.

Souhlasím s tím, že mé Osobní údaje mohou být zpřístupněny nebo předány třetím stranám tvořícím skupinu Bidfood v České republice. Prohlašuji, že jsem si vědom svých zákonných práv na přístup k Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, práva vznést námitku proti zpracování, práva na přenositelnost údajů, jakožto i možnosti tento souhlas kdykoli odvolat. Rovněž beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Více informací o zpracování osobních údajů ve Společnosti se nachází v Zásadách ochrany osobních údajů. Svá práva mohu uplatnit zasláním žádosti způsobem v těchto Zásadách vymezeným.“