Obsluha strojů masné výroby - Dýšina u Plzně

Do naší výrobny uzenin a masných polotovarů přijmeme nové kolegy a kolegyně

Pojďte se aktivně podílet na zpracování masa a výrobě uzenin prémiové kvality.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Budete obsluhovat stroje masné výroby – aktuálně sháníme pracovníky na udírny, kde výrobky prochází tepelnou úpravou a na baličky, které produkty mechanicky obalí folií. Pod vedením těch nejlepších pracovníků se naučíte stroje plně ovládat a programovat.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • Měli byste mít kladný vztah k masné výrobě, protože budete pracovat se syrovým masem, kostmi, atd) 
  • Potěší nás, pokud budete mít nějakou praxi, ale vůbec se neostýchejte ani Vy, kteří jste doposud působili v jiném oboru - dostane se Vám profesionálního zaškolení.
  • Počítejte s prací ve 3 - směnném provozu v chladu.s
  • Před nástupem doložíte výpis z rejstříku trestů, potravinářský průkaz (můžeme zařídit) a absolvujete vstupní zdravotní prohlídku.

CO NABÍZÍME:

  • Od nás dostanete smlouvu na HPP a nástupní plat 30.000,- až 40.000,-
  • Po zapracování nebo prokázání praxe možné další mzdové bonusy.
  • Jako zaměstnanec máte nárok na slevu při nákupu našich výrobků.
  • Počítejte také s příspěvkem na stravování a týdnem dovolené navíc

 

Zaujala Vás tato nabídka? Tak se neváhejte ozvat naší náborářce.

Rádi Vás přivítáme v našem týmu.

Kontaktní osoba: Hana Hozáková, 724 368 848, hana.hozakova@bidfood.cz

Údaje z tohoto formuláře slouží pouze ke kontaktování zájemce a nejsou dále zpracovávány. Položky s * jsou povinné.

Poskytnutím osobních údajů uvedených ve Vašem životopise dáváte Souhlas se zpracováním osobních údajů:

„Beru na vědomí, že společnost Bidfood Czech Republic s.r.o., se sídlem V Růžovém údolí 553, Mikovice, 278 01 Kralupy nad Vltavou, IČ: 282 34 642, zapsaná v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, sp.zn. C 134253 (dále jen „Společnost“), jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely náborového řízení na výše uvedenou pracovní pozici.

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích náborových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice jak ve Společnosti, tak v jiných společnostech skupiny Bidfood v České republice. Údaje poskytuji dobrovolně, a to na dobu tří let od udělení tohoto souhlasu.

Souhlasím s tím, že mé Osobní údaje mohou být zpřístupněny nebo předány třetím stranám tvořícím skupinu Bidfood v České republice. Prohlašuji, že jsem si vědom svých zákonných práv na přístup k Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, práva vznést námitku proti zpracování, práva na přenositelnost údajů, jakožto i možnosti tento souhlas kdykoli odvolat. Rovněž beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Více informací o zpracování osobních údajů ve Společnosti se nachází v Zásadách ochrany osobních údajů. Svá práva mohu uplatnit zasláním žádosti způsobem v těchto Zásadách vymezeným.“