Operátor/ka výroby (potraviny) - Kralupy nad Vltavou

V Bidfoodu vyrábíme a rozvážíme výborné potraviny do maloobchodů a restaurací. Známá je například naše vlastní značka NOWACO.

V tuto chvíli hledáme do našeho provozu specializujícího se na zpracování ryb nové kolegy a kolegyně na pozici operátor/ka výroby.

  • Sedí Vám práce v pohybu?
  • Chcete fajn pracovní tým?
  • Láká Vás práce s potravinami v chladném a čistém prostředí?

Pokud jste na dané otázky odpověděl(a) ano, a navíc Vám vyhovuje práce v dvousměnném denním provozu, tak hledáme právě Vás!

Jednotlivých činností je v provozu spousta a podle Vašich zkušeností a dovedností pro Vás najdeme vždy tu nejvhodnější variantu – může se jednat například o balení již hotových výrobků nebo pro technicky zdatnější i o obsluhu řezací pily. Pokud zatím s obdobnou pozicí nemáte zkušenosti, ale stojíte o to je získat, naši zkušenější kolegové Vás rádi a dobře proškolí.

Nabízíme:

  • při nástupu 26-28.000 Kč hrubého
  • 25 dní dovolené
  • stravenkový paušál
  • okamžité proplácení případných přesčasů
  • zaměstnanecké slevy na nákupy potravin
  • příspěvek na penzijní připojištění (po prvním roce zaměstnání)
  • příspěvky na kulturní a volnočasové aktivity

Nástup: možný ihned, ale na prima uchazeče si rádi počkáme

Pracovní režim: dvousměnný denní provoz

Kontaktní osoba: Tereza Korousová, personalni@bidfood.cz, 315 706 220

V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete strukturovaný životopis nebo volejte na uvedené telefonní číslo.

Údaje z tohoto formuláře slouží pouze ke kontaktování zájemce a nejsou dále zpracovávány. Položky s * jsou povinné.

Poskytnutím osobních údajů uvedených ve Vašem životopise dáváte Souhlas se zpracováním osobních údajů:

„Beru na vědomí, že společnost Bidfood Czech Republic s.r.o., se sídlem V Růžovém údolí 553, Mikovice, 278 01 Kralupy nad Vltavou, IČ: 282 34 642, zapsaná v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, sp.zn. C 134253 (dále jen „Společnost“), jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely náborového řízení na výše uvedenou pracovní pozici.

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích náborových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice jak ve Společnosti, tak v jiných společnostech skupiny Bidfood v České republice. Údaje poskytuji dobrovolně, a to na dobu tří let od udělení tohoto souhlasu.

Souhlasím s tím, že mé Osobní údaje mohou být zpřístupněny nebo předány třetím stranám tvořícím skupinu Bidfood v České republice. Prohlašuji, že jsem si vědom svých zákonných práv na přístup k Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, práva vznést námitku proti zpracování, práva na přenositelnost údajů, jakožto i možnosti tento souhlas kdykoli odvolat. Rovněž beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Více informací o zpracování osobních údajů ve Společnosti se nachází v Zásadách ochrany osobních údajů. Svá práva mohu uplatnit zasláním žádosti způsobem v těchto Zásadách vymezeným.“