Operátor/ka zákaznického centra (brigáda) - Opava

V současnosti hledáme bridádníky na výpomoc přes letní období na pozici operátor/ka zákaznického centra do Opavy. V případě oboustranné spokojenosti je možné získat stálý pracovní poměr.

Jedná se o pracovní smlouvu na dobu určitou do 31. 8. 2020 s úvazkem 35h/týden.

Náplň práce:

  • telefonický příjem objednávek od stávajících zákazníků
  • komunikace se zákazníky a obchodními zástupci
  • práce v interním systému společnosti
  • základní administrativní činnost

Požadujeme:

  • příjemné vystupování
  • uživatelskou znalost MS Office
  • praxe v zákaznickém servisu výhodou

Nástup: co nejdříve

Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu určitou do 31. 8. 2020

Pracovní režim: jednosměnný denní provoz

Pracovní doba: pondělí až pátek 7,30 - 15,00 hodin

Kontaktní osoba: Tereza Korousová, +420 315 706 220, personalni@bidfood.cz

V případě zájmu, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

Poskytnutím osobních údajů uvedených ve Vašem životopise dáváte Souhlas se zpracováním osobních údajů:

„Beru na vědomí, že společnost Bidfood Czech Republic s.r.o., se sídlem V Růžovém údolí 553, Mikovice, 278 01 Kralupy nad Vltavou, IČ: 282 34 642, zapsaná v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, sp.zn. C 134253 (dále jen „Společnost“), jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely náborového řízení na výše uvedenou pracovní pozici.

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích náborových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice jak ve Společnosti, tak v jiných společnostech skupiny Bidfood v České republice. Údaje poskytuji dobrovolně, a to na dobu tří let od udělení tohoto souhlasu.

Souhlasím s tím, že mé Osobní údaje mohou být zpřístupněny nebo předány třetím stranám tvořícím skupinu Bidfood v České republice. Prohlašuji, že jsem si vědom svých zákonných práv na přístup k Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, práva vznést námitku proti zpracování, práva na přenositelnost údajů, jakožto i možnosti tento souhlas kdykoli odvolat. Rovněž beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Více informací o zpracování osobních údajů ve Společnosti se nachází v Zásadách ochrany osobních údajů. Svá práva mohu uplatnit zasláním žádosti způsobem v těchto Zásadách vymezeným.“