Pracovník IT, konzultant prodeje - Kralupy nad Vltavou

Jsme Bidfood - největší distributor potravin do gastronomie a retailu v České a Slovenské republice s 30letou historií. Abychom udrželi krok s velikostí trhu a poptávkou po našich produktech, máme k dispozici rozsáhlý zkušený prodejní tým a kvalitní technologické zázemí. Nyní hledáme nového kolegu či kolegyni do IT oddělení, který se naučí a výborně porozumí našemu prodejnímu ERP systému a bude tak odborným konzultantem pro náš prodejní tým. 

Předpoklady:

 • Zkušenost s prodejním ERP systémem alespoň na uživatelské úrovni
 • Velmi dobré analytické myšlení
 • Schopnost porozumět datovému modelu databáze
 • Samostatnost při řešení problémů
 • Dobré komunikační dovednosti

Popis práce:

 • Pomoc uživatelům firemního informačního systému
 • Správa a řízení vývoje prodejních aplikací
 • Školení uživatelů

Můžete očekávat:

 • Kvalitní zaškolení od zkušených kolegů
 • Implementaci Vašich dobrých nápadů
 • Zodpovědnou a zajímavou práci
 • 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké nákupy a řadu dalších benefitů

Můžete začít pracovat ihned, ale na toho pravého kandidáta si rádi počkáme.

Pracovní vztah: plný úvazek (pracovní smlouva)

Místo výkonu práce: Kralupy nad Vltavou

Pracovní režim: jednosměnný denní provoz

Kontaktní osoba: Tereza Korousová, +420 315 706 220, personalni@bidfood.cz

V případě zájmu, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

Poskytnutím osobních údajů uvedených ve Vašem životopise dáváte Souhlas se zpracováním osobních údajů:

„Beru na vědomí, že společnost Bidfood Czech Republic s.r.o., se sídlem V Růžovém údolí 553, Mikovice, 278 01 Kralupy nad Vltavou, IČ: 282 34 642, zapsaná v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, sp.zn. C 134253 (dále jen „Společnost“), jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely náborového řízení na výše uvedenou pracovní pozici.

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích náborových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice jak ve Společnosti, tak v jiných společnostech skupiny Bidfood v České republice. Údaje poskytuji dobrovolně, a to na dobu tří let od udělení tohoto souhlasu.

Souhlasím s tím, že mé Osobní údaje mohou být zpřístupněny nebo předány třetím stranám tvořícím skupinu Bidfood v České republice. Prohlašuji, že jsem si vědom svých zákonných práv na přístup k Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, práva vznést námitku proti zpracování, práva na přenositelnost údajů, jakožto i možnosti tento souhlas kdykoli odvolat. Rovněž beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Více informací o zpracování osobních údajů ve Společnosti se nachází v Zásadách ochrany osobních údajů. Svá práva mohu uplatnit zasláním žádosti způsobem v těchto Zásadách vymezeným.“