Pracovník masné výroby - Bidfood Dýšina

Naše výroba uzenin a masných polotovarů se neustále rozvíjí a tak aktuálně hledáme nové kolegy na pozice řezník bourač, plnič forem, obsluha masírek a udíren

 

Pojďte se aktivně podílet na zpracování masa a výrobě uzenin prémiové kvality     

a pod vedením těch nejlepších pracovníků se stát mistry oboru.

 

Co Vám můžeme nabídnout ?

 • smlouva na hlavní pracovní poměr
 • nástupní plat 30.000,- až 40.000,-
 • po zapracování nebo prokázání praxe další mzdové bonusy
 • zaměstnaneckou slevu při nákupu našich výrobků
 • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
 • týden dovolené navíc

 

Co naopak očekáváme od Vás ?

 • kladný vztah k masné výrobě, protože budete pracovat se syrovým masem, kostmi, atd
 • praxe výhodou, ne však podmínkou - dostane se Vám profesionálního zaškolení
 • ochota pracovat v chladu na 1 až 3 směny
   

Zaujala Vás tato nabídka? Tak se neváhejte ozvat naší náborářce.

Rádi Vás přivítáme v našem týmu.

Kontaktní osoba: Hana Hozáková, 724 368 848, hana.hozakova@bidfood.cz

Údaje z tohoto formuláře slouží pouze ke kontaktování zájemce a nejsou dále zpracovávány. Položky s * jsou povinné.

Poskytnutím osobních údajů uvedených ve Vašem životopise dáváte Souhlas se zpracováním osobních údajů:

„Beru na vědomí, že společnost Bidfood Czech Republic s.r.o., se sídlem V Růžovém údolí 553, Mikovice, 278 01 Kralupy nad Vltavou, IČ: 282 34 642, zapsaná v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, sp.zn. C 134253 (dále jen „Společnost“), jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely náborového řízení na výše uvedenou pracovní pozici.

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích náborových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice jak ve Společnosti, tak v jiných společnostech skupiny Bidfood v České republice. Údaje poskytuji dobrovolně, a to na dobu tří let od udělení tohoto souhlasu.

Souhlasím s tím, že mé Osobní údaje mohou být zpřístupněny nebo předány třetím stranám tvořícím skupinu Bidfood v České republice. Prohlašuji, že jsem si vědom svých zákonných práv na přístup k Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, práva vznést námitku proti zpracování, práva na přenositelnost údajů, jakožto i možnosti tento souhlas kdykoli odvolat. Rovněž beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Více informací o zpracování osobních údajů ve Společnosti se nachází v Zásadách ochrany osobních údajů. Svá práva mohu uplatnit zasláním žádosti způsobem v těchto Zásadách vymezeným.“