Prima marketingový manažer (junior) – Kralupy nad Vltavou

Na naši centrálu v Kralupech nad Vltavou hledáme kreativního marketingového manažera (juniora), který převezme zodpovědnost za propagační materiály zmrzlin Prima a bude se podílet na Prima marketingových kampaních.

Máte zkušenosti s tvorbou grafik?

Jste organizovaný(á) a svou práci odevzdáváte v zadaných termínech?

Chcete práci, kde můžete přímo ovlivnit marketingovou komunikaci zmrzlin Prima jako Mrož a Pegas?

Máte chuť a ambice se podílet na  velkorozpočtových kampaních s celorepublikovým dosahem?

Pokud jste na tyto otázky odpověděl(a) ano, a navíc Vám třeba není cizí ani práce s webovými stránkami, tak skvělé! Pozici bychom rádi obsadili od července 2020, ale s termínem nástupu lze pracovat.

Hlavní pracovní náplň zahrnuje:

  • Přípravu grafik pro propagační materiály, menu, mrazící technologie, výlohy kaváren, zahradního nábytku a obalů zmrzlin Prima
  • Pomoc při přípravě, organizaci a vyhodnocení marketingové kampaně zmrzlin Prima (TV, online, bannery, billboardy)
  • Kreativní vymýšlení směrů propagace našich hlavních značek Mrož a Pegas Premium a jejich další směřování

Co nabízíme:

  • Dobré pracovní prostředí v energetickém týmu Prima
  • Možnost práce v dynamickém prostředí u jedničky na trhu se zmrzlinou v České republice
  • Po zapracování možnost dalšího kariérního rozvoje a převzetí širších kompetencí v rámci celé společnosti Bidfood
  • Benefity jako 25 dní dovolené, zaměstnanecké slevy, příspěvek na stravování a další

Nástup: červenec 2020 (lze na základě domluvy upravit)

Pracovní vztah: plný úvazek

Kontaktní osoba: Tereza Korousová, +420 315 706 220, personalni@bidfood.cz

 

Pokud Vás popis pracovní pozice zaujal, prosíme o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu a ukázky Vaší grafické práce na personalni@bidfood.cz.

Poskytnutím osobních údajů uvedených ve Vašem životopise dáváte Souhlas se zpracováním osobních údajů:

„Beru na vědomí, že společnost Bidfood Czech Republic s.r.o., se sídlem V Růžovém údolí 553, Mikovice, 278 01 Kralupy nad Vltavou, IČ: 282 34 642, zapsaná v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, sp.zn. C 134253 (dále jen „Společnost“), jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely náborového řízení na výše uvedenou pracovní pozici.

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích náborových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice jak ve Společnosti, tak v jiných společnostech skupiny Bidfood v České republice. Údaje poskytuji dobrovolně, a to na dobu tří let od udělení tohoto souhlasu.

Souhlasím s tím, že mé Osobní údaje mohou být zpřístupněny nebo předány třetím stranám tvořícím skupinu Bidfood v České republice. Prohlašuji, že jsem si vědom svých zákonných práv na přístup k Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, práva vznést námitku proti zpracování, práva na přenositelnost údajů, jakožto i možnosti tento souhlas kdykoli odvolat. Rovněž beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Více informací o zpracování osobních údajů ve Společnosti se nachází v Zásadách ochrany osobních údajů. Svá práva mohu uplatnit zasláním žádosti způsobem v těchto Zásadách vymezeným.“