Řidič sk. C (rozvoz potravin) - Planá u Českých Budějovic

Nyní hledáme nové kolegy na pozici řidiče nákladního vozidla na crossdock v Plané u Českých Budějovic.

Řidič bude pracovat pro našeho smluvního dopravce.

Nabízíme:

 • mzdu až 36.000,- 
 • cestovní náhrady
 • zaměstnanecké slevy na nákupy potravin
 • sezónní příplatky

Náplň práce:

 • distribuce zboží zákazníkům
 • řízení vozidla (7,5 tun)
 • vykládka zboží a komunikace se zákazníkem
 • příjem finanční hotovosti a stravenek za zboží

Požadujeme:

 • příslušné doklady a oprávnění (ŘP skupina C s profesním průkazem a kartou řidiče - tachograf)
 • příjemné vystupování
 • zodpovědnost a samostatnost

Místo pracoviště: Planá u Českých Budějovic 100

Smluvní vztah: pracovní smlouva

Nástup: od 1.11.2023

Kontaktní osoba: Eliška Hanušová, +420 315 706 221, personalni@bidfood.cz

V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete strukturovaný životopis v českém jazyce na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte na uvedené telefonní číslo.

Údaje z tohoto formuláře slouží pouze ke kontaktování zájemce a nejsou dále zpracovávány. Položky s * jsou povinné.

Poskytnutím osobních údajů uvedených ve Vašem životopise dáváte Souhlas se zpracováním osobních údajů:

„Beru na vědomí, že společnost Bidfood Czech Republic s.r.o., se sídlem V Růžovém údolí 553, Mikovice, 278 01 Kralupy nad Vltavou, IČ: 282 34 642, zapsaná v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, sp.zn. C 134253 (dále jen „Společnost“), jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely náborového řízení na výše uvedenou pracovní pozici.

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích náborových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice jak ve Společnosti, tak v jiných společnostech skupiny Bidfood v České republice. Údaje poskytuji dobrovolně, a to na dobu tří let od udělení tohoto souhlasu.

Souhlasím s tím, že mé Osobní údaje mohou být zpřístupněny nebo předány třetím stranám tvořícím skupinu Bidfood v České republice. Prohlašuji, že jsem si vědom svých zákonných práv na přístup k Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, práva vznést námitku proti zpracování, práva na přenositelnost údajů, jakožto i možnosti tento souhlas kdykoli odvolat. Rovněž beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Více informací o zpracování osobních údajů ve Společnosti se nachází v Zásadách ochrany osobních údajů. Svá práva mohu uplatnit zasláním žádosti způsobem v těchto Zásadách vymezeným.“