Skladník (brigáda na léto) – Chlumec nad Cidlinou

V Bidfoodu nyní hledáme brigádníky do skladu na depo Chlumec nad Cidlinou pro nadcházející letní sezónu (červenec, srpen 2023).

  • Sedí Vám práce v pohybu?
  • Bylo Vám 18 let a můžete pracovat v třísměnném provozu?
  • Láká Vás práce s potravinami v čistém a chladném prostředí?

Pokud ano, tak právě Vás hledáme.

Vaší pracovní náplní u nás bude bezchybné vychystávání zboží (potravin) za pomoci manipulačních vozíků a skenerů. Pokud budete ve výběrovém řízení úspěšní, budete pracovat ve firmě, na kterou je spoleh, která si váží svých zaměstnanců a neváhá do nich investovat. Kromě dobrého ohodnocení (25.000 Kč) nabízíme příspěvky na stravování (107 Kč v čistém/směna), zaměstnanecké slevy a další.

Nástup:  červen 2023

Pracovní vztah: plný úvazek

Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu určitou

Pracovní režim: NE-ČT  (16:30 - 1:00)

Kontaktní osoba: Eliška Hanušová, +420 315 706 221, personalni@bidfood.cz

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis nebo volejte na uvedené telefonní číslo.

Údaje z tohoto formuláře slouží pouze ke kontaktování zájemce a nejsou dále zpracovávány. Položky s * jsou povinné.

Poskytnutím osobních údajů uvedených ve Vašem životopise dáváte Souhlas se zpracováním osobních údajů:

„Beru na vědomí, že společnost Bidfood Czech Republic s.r.o., se sídlem V Růžovém údolí 553, Mikovice, 278 01 Kralupy nad Vltavou, IČ: 282 34 642, zapsaná v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, sp.zn. C 134253 (dále jen „Společnost“), jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely náborového řízení na výše uvedenou pracovní pozici.

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích náborových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice jak ve Společnosti, tak v jiných společnostech skupiny Bidfood v České republice. Údaje poskytuji dobrovolně, a to na dobu tří let od udělení tohoto souhlasu.

Souhlasím s tím, že mé Osobní údaje mohou být zpřístupněny nebo předány třetím stranám tvořícím skupinu Bidfood v České republice. Prohlašuji, že jsem si vědom svých zákonných práv na přístup k Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, práva vznést námitku proti zpracování, práva na přenositelnost údajů, jakožto i možnosti tento souhlas kdykoli odvolat. Rovněž beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Více informací o zpracování osobních údajů ve Společnosti se nachází v Zásadách ochrany osobních údajů. Svá práva mohu uplatnit zasláním žádosti způsobem v těchto Zásadách vymezeným.“