Skladník (brigáda na léto) – Velké Meziříčí

V Bidfoodu nyní hledáme brigádníky do skladu na depo Velké Meziříčí pro nadcházející letní sezónu (červenec, srpen 2019).

  • Vyhovuje Vám manuální práce v pohybu víc než sedět celý den na židli?
  • Zamlouvá se Vám pracovat na směnný provoz a bylo Vám 18 let?
  • Máte rádi zimu?

Pokud ano, tak právě Vás hledáme.

Vaší pracovní náplní u nás bude bezchybné vychystávání zboží (potravin) za pomoci manipulačních vozíků a skenerů. Pokud budete ve výběrovém řízení úspěšní, budete pracovat ve firmě, na kterou je spoleh, která si váží svých zaměstnanců a neváhá do nich investovat. Kromě dobrého ohodnocení (hrubá mzda 22.000,- za práci v komoře se zmrazeným zbožím) nabízíme příspěvky na stravování, zaměstnanecké slevy a další.

Nástup: červen/červenec 2019

Pracovní vztah: plný úvazek

Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu určitou

Pracovní režim: směnný provoz

Kontaktní osoba: Tereza Korousová, +420 315 706 102 , personalni@bidfood.cz

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis nebo volejte na uvedené telefonní číslo.

Poskytnutím osobních údajů uvedených ve Vašem životopise dáváte Souhlas se zpracováním osobních údajů:

"Beru na vědomí, že společnost Bidfood Czech Republic s.r.o., se sídlem V Růžovém údolí 553, Mikovice, 278 01 Kralupy nad Vltavou, IČ: 282 34 642, zapsaná v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, sp.zn. C 134253 (dále jen „Společnost“), jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely náborového řízení na výše uvedenou pracovní pozici.

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích náborových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice jak ve Společnosti, tak v jiných společnostech skupiny Bidfood v České republice. Údaje poskytuji dobrovolně, a to na dobu tří let od udělení tohoto souhlasu.
Souhlasím s tím, že mé Osobní údaje mohou být zpřístupněny nebo předány třetím stranám tvořícím skupinu Bidfood v České republice. Prohlašuji, že jsem si vědom svých zákonných práv na přístup k Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, práva vznést námitku proti zpracování, práva na přenositelnost údajů, jakožto i možnosti tento souhlas kdykoli odvolat. Rovněž beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).
Více informací o zpracování osobních údajů ve Společnosti se nachází v Zásadách ochrany osobních údajů. Svá práva mohu uplatnit zasláním žádosti způsobem v těchto Zásadách vymezeným."