Skladník – Dýšina u Plzně

V tuto chvíli hledáme na naše depo v Dýšině u Plzně nové kolegy na pozici skladník.

 • Sedí Vám práce v pohybu?
 • Chcete fajn pracovní tým?
 • Láká Vás práce s potravinami v chladném a čistém prosředí?

Pokud jste na dané otázky odpověděl(a) ano, a navíc Vám vyhovuje práce v třísměnném nebo jednosměnném nočním provozu, tak hledáme právě Vás!

Vaší pracovní náplní bude bezchybné přjímání a vychystávání zboží dle nastavených pravidel a dokladů. V rámci pracovní náplně budete využívat skenery a manipulační vozíky (VZV) - pokud s tím nemáte zkušenosti, nevadí, zkušenější kolegové Vás dobře proškolí.

Nabízíme:

 • při nástupu 30.000 Kč hrubého
 • 25 dní dovolené
 • příspěvek na stravování
 • letní sezónní příplatky 3.000 Kč/měsíc
 • okamžité proplácení případných přesčasů
 • zaměstnanecké slevy na nákupy potravin
 • příspěvek na penzijní připojištění (po prvním roce zaměstnání)
 • zvýhodněné volání pro zaměstnance (po zkušební době)

Nástup: od dubna 2021

Pracovní režim: třísměnný provoz nebo jednosměnný noční režim

Kontaktní osoba: Tereza Korousová, +420 315 706 220, personalni@bidfood.cz

V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete strukturovaný životopis v českém jazyce na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte na uvedené telefonní číslo.

Poskytnutím osobních údajů uvedených ve Vašem životopise dáváte Souhlas se zpracováním osobních údajů:

„Beru na vědomí, že společnost Bidfood Czech Republic s.r.o., se sídlem V Růžovém údolí 553, Mikovice, 278 01 Kralupy nad Vltavou, IČ: 282 34 642, zapsaná v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, sp.zn. C 134253 (dále jen „Společnost“), jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely náborového řízení na výše uvedenou pracovní pozici.

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích náborových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice jak ve Společnosti, tak v jiných společnostech skupiny Bidfood v České republice. Údaje poskytuji dobrovolně, a to na dobu tří let od udělení tohoto souhlasu.

Souhlasím s tím, že mé Osobní údaje mohou být zpřístupněny nebo předány třetím stranám tvořícím skupinu Bidfood v České republice. Prohlašuji, že jsem si vědom svých zákonných práv na přístup k Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, práva vznést námitku proti zpracování, práva na přenositelnost údajů, jakožto i možnosti tento souhlas kdykoli odvolat. Rovněž beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Více informací o zpracování osobních údajů ve Společnosti se nachází v Zásadách ochrany osobních údajů. Svá práva mohu uplatnit zasláním žádosti způsobem v těchto Zásadách vymezeným.“