Skladník – Velké Meziříčí

Bidfood Czech Republic, s.r.o. hledá nového kolegu či kolegyni na pozici skladník pro depo Velké Meziříčí.

Náplň práce:

  • příjem a výdej uskladněného zboží
  • kontrola a manipulace se zbožím
  • příprava zboží pro distribuci

Požadujeme:

  • dochvilnost a spolehlivost
  • ukončené základní vzdělání
  • ochota pracovat na směnný provoz
  • trestní bezúhonnost
  • praxe na uvedené pozici vítána
  • platný řidičský průkaz VZV výhodou

Nabízíme:

  • průměrná mzda 25.000 – 27.000 Kč.
  • práce na plný úvazek
  • stravenky v hodnotě 109,-
  • okamžité proplácení přesčasů
  • zaměstnanecké slevy na nákup potravin
  • sezónní příplatky
  • příspěvek na penzijní připojištění (po prvním roce zaměstnání)
  • využití firemní mobilní sítě (i pro členy rodiny)

Místo pracoviště: Velké Meziříčí

Pracovní vztah: plný úvazek

Smluvní vztah: pracovní smlouva

Pracovní režim: směnný provoz

Kontaktní osoba: Tereza Korousová, +420 603 643 220, personalni@bidfood.cz

Kontaktní adresa: Bidfood Czech Republic s.r.o., Depo Velké Meziříčí, Průmyslová 2050, Velké Meziříčí

V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete strukturovaný životopis v českém jazyce na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte na uvedené telefonní číslo.

Dobrovolným poskytnutím osobních údajů uvedených ve Vašem životopise dáváte souhlas společnosti Bidfood Czech Republic s.r.o. s jejich zpracováním a uchováváním, výhradně však pro potřeby výběrového řízení na obsazení pracovní pozice, o kterou se ucházíte. Bidfood Czech Republic s.r.o. se zavazuje po skončení předmětného výběrového řízení, vaše osobní údaje zlikvidovat ve smyslu ust. § 4 písm. i) zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Současně tímto potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.