Skladový operátor – Kralupy nad Vltavou

Bidfood Kralupy, s.r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici Skladový operátor.

Požadujeme:

  • úplné střední odborné vzdělání
  • trestní bezúhonnost
  • platný řidičský průkaz VZV
  • praxe na uvedené pozici vítána

Náplň práce:

  • příjem a přeprava uskladněného zboží
  • kontrola a manipulace zboží
  • vychystávání objednaného zboží
  • směnný provoz

Místo pracoviště: Kralupy nad Vltavou

Pracovní vztah: plný úvazek

Smluvní vztah: pracovní smlouva

Pracovní režim: směnný provoz

Kontaktní osoba: Martin Rákosník, 315 706 164, martin.rakosnik@bidfood.cz

Dobrovolným poskytnutím osobních údajů uvedených ve Vašem životopise dáváte souhlas společnosti Bidfood Czech Republic s.r.o. s jejich zpracováním a uchováváním, výhradně však pro potřeby výběrového řízení na obsazení pracovní pozice, o kterou se ucházíte. Bidfood Czech Republic s.r.o. se zavazuje po skončení předmětného výběrového řízení, vaše osobní údaje zlikvidovat ve smyslu ust. § 4 písm. i) zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Současně tímto potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.