Závozník (potraviny) – Velké Meziříčí

V Bidfoodu nyní hledáme brigádníky na pozici závozník pro depo Velké Meziříčí na nadcházející letní sezónu.

  • Máte dobrou fyzickou kondici a je Vám 18+ let?
  • Jste rádi na cestách?
  • Vyhovuje Vám pracovat v týmu s druhým parťákem?

Pokud ANO, tak právě Vás hledáme.

Vaší pracovní náplní bude vychystávání zboží (potravin) z distribučního auta a jejich vyskladnění u zákazníků. To vše bude probíhat ve spolupráci se zkušeným kolegou - řidičem. :)

Odměna: 150 Kč/hod

Období: červenec, srpen 2021

Smluvní vztah: dohoda o provedení práce nebo pracovní smlouva na dobu určitou - záleží, jak se dohodneme

Pracovní režim: jednosměnný denní provoz

Kontaktní osoba: Tereza Korousová, +420 315 706 220, personalni@bidfood.cz

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis nebo volejte na uvedené telefonní číslo.

 

Údaje z tohoto formuláře slouží pouze ke kontaktování zájemce a nejsou dále zpracovávány. Položky s * jsou povinné.

Poskytnutím osobních údajů uvedených ve Vašem životopise dáváte Souhlas se zpracováním osobních údajů:

„Beru na vědomí, že společnost Bidfood Czech Republic s.r.o., se sídlem V Růžovém údolí 553, Mikovice, 278 01 Kralupy nad Vltavou, IČ: 282 34 642, zapsaná v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, sp.zn. C 134253 (dále jen „Společnost“), jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely náborového řízení na výše uvedenou pracovní pozici.

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích náborových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice jak ve Společnosti, tak v jiných společnostech skupiny Bidfood v České republice. Údaje poskytuji dobrovolně, a to na dobu tří let od udělení tohoto souhlasu.

Souhlasím s tím, že mé Osobní údaje mohou být zpřístupněny nebo předány třetím stranám tvořícím skupinu Bidfood v České republice. Prohlašuji, že jsem si vědom svých zákonných práv na přístup k Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, práva vznést námitku proti zpracování, práva na přenositelnost údajů, jakožto i možnosti tento souhlas kdykoli odvolat. Rovněž beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Více informací o zpracování osobních údajů ve Společnosti se nachází v Zásadách ochrany osobních údajů. Svá práva mohu uplatnit zasláním žádosti způsobem v těchto Zásadách vymezeným.“