Dětská jídla Nowaco Kids | jaro 2016

Nowaco Kids | Kuličkové trio zeleninová směs | 412133
3. října 2017
U dětí i rodičů zabodovaly výrazné obaly s jídly z nejlepších surovin. Nová řada mražených jídel Nowaco Kids se stala od podzimu velmi úspěšná. Mlsné jazýčky se tak mohou potěšit dvojicí novinek: nugety z lososa a zeleninová směs kuličkové trio.
Hotová jídla Nowaco Kids můžete objednat online po přihlášení na portál mujBidfood.cz, kde je naleznete v šabloně – konceptu Nowaco Kids

První produkty z této řady popisuje článek Dětská jídla Nowaco Kids

Nowaco Kids | Nugety z lososa nemleté | 132035

Nugety z lososa

Proč se některé děti vyhýbají zdraví prospěšným rybám? Jestli je to kvůli kostem a rybí vůni, pak by se nugety z lososa mohly stát cestou ke konzumaci ryb.

Maso charakteristické lososové barvy z volně loveného lososa gorbuši je bez kostí, obalené v těstíčku a předsmažené. Opečením získávají nugety jemně křupavou kůrku na povrchu a tím exkluzivní vzhled i umocněnou chuť.

Způsob přípravy: Před přípravou nerozmrazujeme. Pečeme v horkovzdušné troubě při teplotě 235°C asi 12 minut.
Můžeme také smažit ve fritéze při teplotě 180°C cca 3 minuty nebo na pánvi na rozehřátém oleji 8 až 10 minut na mírném ohni za občasného obracení.

Nowaco Kids | Kuličkové trio zeleninová směs | 412133

Kuličkové trio

(Nyní malobalení pod názvem Pařížská zeleninová směs Nowaco.)

Děti tuhle zeleninu ocení. V opavském Bidfoodu pro děti namíchali zdravou, přitom sladkou a zábavnou přílohu.

Směs obsahuje speciální odrůdy zelenin. Sladký hrášek, sladkou kukuřici a mrkev parisian – neboli pařížskou. Parisian mrkev vyrůstá jako kulička a ze všech odrůd mrkve je nejsladší. Po sklizni se zbaví pouze natě a kořínku.

Způsob přípravy: Na pánvi rozpustíme 30 g másla, přidáme zeleninovou směs a pomalu za stálého míchání restujeme cca 10 minut.
Zmrazenou zeleninu můžeme také vařit ve vodě nebo mikrovlnné troubě a dále jakkoliv upravovat.

Mohlo by vás zajímat
Nowaco | polévková zeleninová směs
Víte, že zmrazená polévková zeleninová směs nemá u všech výrobců stejné složení?
Nowaco | rybí nugety
Z velmi kvalitní rybí suroviny se vyrábí vynikající nugety, které se v gastronomii osvědčily jako hlavní jídlo i chuťovka na rautech. Nyní přichází varianta v maloobchodním balení pod značkou Nowaco.