Nabízíme široký sortiment stálé kvality

Nabízíme široký sortiment stálé kvality

Nabízíme čerstvé, chlazené, mražené a suché potraviny i nepotravinářské zboží. Široký sortiment tvoří to nejlepší od nejmenších regionálních výrobců, z vlastních českých továren i od významných světových hráčů.

Neztrácejte čas a objednávejte si zboží najednou u nás. Sortiment nezaměřujeme na co nejvyšší počet položek, ale pečlivě vybíráme od každého druhu zboží co nejkvalitnější produkt za přijatelnou cenu. Přesto náš sortiment čítá tisíce položek.  Malým obchodům nabízíme speciální sety zboží, například jogurty či saláty, aby také mohli nabízet široký sortiment. Díky tomu odpadá starost s prodejností a následně expirací.

Významnou část našeho sortimentu tvoří vlastní výrobky. Mezi naše značky neodmyslitelně patří ryby a zeleniny Nowaco, zmrzliny Prima a její řady Mrož a Pegas, úspěšné pečivo Bagetier (k dopékání i zcela upečené) nebo hotová jídla Dobroty babičky Kláry. Pozornost na sebe upoutávají svými obaly a oblíbenost si získaly svou trvalou kvalitou. Významný podíl v sortimentu zaujímají také uzeniny, maso, mléčné výrobky nebo lahůdky.

Všechny naše výrobní provozy splňují nejpřísnější hygienické předpisy a podléhají pravidelné kontrole. Spolu s distribucí a vybranými výrobky jsou držiteli mnoha prestižních certifikátů.