Český výrobek pro Gurmet a zvěřinu Petron

Český výrobek | Gurmet a zvěřina Petron
Od srpna 2013 se na obalech výrobků společnosti Bidfood začíná objevovat nové logo. "Český výrobek – Garantováno Potravinářskou komorou ČR“ označuje kvalitní produkty vyrobené v Česku z českých surovin.
Certifikát udělený PK ČR naleznete mezi Certifikáty

Čerstvé maso Gurmet

Z našich výrobků se logem pyšní masné polotovary Gurmet určené pro gastronomické provozy i maloobchod. Výhradně z českého masa se v Kralupech nad Vltavou vyrábí skvělé grilovací klobásy, čevapčiči a hovězí steak mletý.

Označení Český výrobek se postupně objeví ještě na dalších výrobcích značky Gurmet.

Česká zvěřina Petron

Z českých lesů pochází zvěř, která se v moderním kralupském závodě opracovává do kuchyňské úpravy. Chlazená a mražená zvěřina se rovněž distribuuje do restaurací i obchodů.

Přečtěte si více o zvěřině Petron

Aktuální sortiment naleznete v našem online velkoobchodu potravin mujBidfood.cz pod značkou Petron
Mohlo by vás zajímat
Tender Pork | vepřová pečeně marinovaná v medu
Pečeně nebo kýta marinovaná v medu usnadní a zrychlí práci v kuchyni. Každý kuchař docílí stejně skvělého výsledku, protože u masa Tender Pork je zaručena křehkost a šťavnatost. Marinované vepřové maso Tender Pork sklidilo úspěch také na Bidfood Expo 2017.
Bidfood Expo 2017 | Olomouc
Děkujeme všem návštěvníkům Bidfood Expo 2017 za setkání na největší gastronomické události pro odbornou veřejnost v ČR. Věříme, že jsme Vás dokázali inspirovat, a ceníme si zpětné vazby, která nás motivuje k další práci. Těšíme se na Vás na Bidfood Expo 2019.