Český výrobek pro Nowameat a zvěřinu Petron

Český výrobek | Nowameat a zvěřina Petron
Od srpna 2013 se na obalech výrobků společnosti Bidfood začíná objevovat nové logo. "Český výrobek – Garantováno Potravinářskou komorou ČR“ označuje kvalitní produkty vyrobené v Česku z českých surovin.
Certifikát udělený PK ČR naleznete mezi Certifikáty

Čerstvé maso Nowameat

Z našich výrobků se logem pyšní masné polotovary Nowameat určené pro gastronomické provozy i maloobchod. Výhradně z českého masa se v Kralupech nad Vltavou vyrábí skvělé grilovací klobásy, čevapčiči a hovězí steak mletý.

Označení Český výrobek se postupně objeví ještě na dalších výrobcích značky Nowameat.

Česká zvěřina Petron

Z českých lesů pochází zvěř, která se v moderním kralupském závodě opracovává do kuchyňské úpravy. Chlazená a mražená zvěřina se rovněž distribuuje do restaurací i obchodů.

Přečtěte si více o zvěřině Petron
Aktuální kompletní sortiment naleznete v našem online velkoobchodu potravin mujBidfood.cz pod značkou Petron
Mohlo by vás zajímat
Bidfood Kralupy | linka na výrobu mletých mas
Průběžné investice do výrobních linek umožňují zvyšovat kvalitu a kapacitu i urychlit výrobní proces. Nové stroje splňují nejnáročnější parametry také z hygienického hlediska. V posledních týdnech byly do plného provozu uvedeny v Kralupech hned dva velmi drahé stroje.
Čerstvé maso v kuchyňské úpravě
Kuchyňská úprava masa významně šetří práci a čas v kuchyni zákazníka. Výrobní závod na zpracování masa v Kralupech vznikl v roce 2003 s cílem připravovat čerstvé maso přesně podle objednávek zákazníka bez výroby do zásoby. Průvodce přináší přehled základních druhů masa v kuchyňské úpravě a jak si je objednat.