Distribuce čerstvé zeleniny, ovoce a nápojů ve středních Čechách

Tekoo – čerstvé ovoce a zelenina, nápoje | Kralupy
Bidfood prostřednictvím dceřiné společnosti Tekoo začal distribuovat čerstvou zeleninu a ovoce nejen na Moravě a v Praze, ale i ve Středočeském kraji. Postupně svůj dosah rozšiřuje na další okresy. Ve středních Čechách Bidfood pod hlavičkou Tekoo rozváží také nápoje. Celý sortiment mohou zákazníci objednat najednou přes mujBidfood.cz, zákaznické centrum nebo obchodní zástupce Bidfood.

Tekoo | čerstvá zelenina Guzmán

Čerstvá zelenina a ovoce

V srpnu 2014 se uskutečnila akvizice velkoobchodů ovocem a zeleninou Tekoo a Tekoo SK. Od té doby se distribuce čerstvého ovoce a zeleniny postupně rozrostla na celé území Moravy a prostřednictvím další dceřiné společnosti Gastrostella také do Prahy.

Bidfood v sousedství svého kralupského areálu odkoupil budovy a sklady, které zrekonstruoval. Sklady se rozdělily do více komor, vybudovalo se chlazení a vznikly nové nakládací rampy.

Tekoo | fúze GastrostellaTestovací rozvoz byl v Kralupech zahájen v létě 2017. Tekoo vedle běžného sortimentu nabízí exkluzivně v Česku prémiovou zeleninu a ovoce Guzmán – mini zeleninu, zajímavě zbarvené odrůdy a vyzrálé ovoce.

Alkoholické i nealkoholické nápoje

V září se do nových prostor v Kralupech nastěhoval také pražský distributor nápojů Gastrostella. Ke konci roku 2017 došlo k fúzi obou dceřiných společností. Díky tomu si zákazníci v dosahu kralupského depa mohou nově objednat pod hlavičkou Tekoo také nápoje.

Požádejte svého obchodního zástupce Bidfood o zřízení odběratelského účtu Tekoo. Díky němu si můžete čerstvou zeleninu, ovoce i nápoje objednat najednou přes mujBidfood.cz, zákaznické centrum nebo obchodního zástupce.
Mohlo by vás zajímat
Chai latté David Rio | stojánek na stůl
Chai latté značky David Rio San Francisco v sobě spojuje čaj, zázvor, hřebíček, kardamom, skořici a med v lahodném mixu s mlékem a dalším exotickým kořením. Nový trend, který nyní provoněl kavárny po celém světě, se inspiroval v Indii, kde je masala chai tradičním nápojem.
Šéfbarman pražského Bugsy‘s baru Jan Braniš připravil několik zajímavých receptů, ve kterých skvěle spojil kvalitní barmanské řemeslo s výbornou zmrzlinou Prima. Netradiční alkoholické koktejly přijdou vhod za každého počasí. Dobrou chuť & na zdraví!