Häagen-Dazs, Milka & Oreo – zmrzliny světových značek

Häagen-Dazs | Salted Caramel Stick | 519583
Výrobu vlastních zmrzlin Prima doplňuje také distribuce značek Häagen-Dazs, Milka & Oreo. Český Bidfood je výhradním distributorem jedinečných zmrzlin Häagen-Dazs ve střední a východní Evropě, zmrzlin Milka & Oreo v Česku a na Slovensku. Mimochodem, v čem tkví tajemství jedinečnosti zmrzlin Häagen-Dazs?

Zmrzliny Häagen-Dazs

Tajemství neodolatelné chuti zmrzlin Häagen-Dazs se skrývá především v kvalitních surovinách. Základ zmrzlin tvoří pouhá čtveřice ingrediencí – čerstvá smetana, mléko, vejce a cukr. Podle konkrétního receptu zmíněný základ harmonicky završuje čerstvé ovoce, oříšky, karamel, omáčky z čerstvého ovoce nebo čokoláda. Proto dlouhých patnáct vteřin trvá, než se lžička zmrzliny Häagen-Dazs rozpustí v ústech a harmonická chuť uchvátí všechny smysly. Tyto zmrzliny neobsahují umělá barviva, příchutě ani konzervační látky.

Bidfood dováží zmrzliny Häagen-Dazs z Francie. Dále je distribuuje nejen v Česku a na Slovensku, ale i do dalších zemí střední a východní Evropy (Polsko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko, Ukrajina, Bělorusko, Litva, Lotyšsko a Estonsko).

Zmrzliny Milka & Oreo

Populární čokolády Milka a sušenky Oreo inspirovaly receptury stejnojmenných řad zmrzlin. Milovníci sladkostí si mohou vychutnat klasické nanuky, kornouty, kelímky i sendvič nebo se podělit s přáteli o zmrzlinu ve vaničce. Bidfood je výhradním distributorem těchto zmrzlin v Česku a na Slovensku.

Jednotlivé zmrzliny naleznete na mujBidfood.cz pod značkami Häagen-Dazs, Milka a Oreo

Další informace žádejte u svého obchodního zástupce nebo Prima týmu – kontakty viz stránka Prima zmrzlina
Fotografie: 
Zmrzliny Häagen-Dazs
Zmrzliny Häagen-Dazs
Zmrzliny Milka
Zmrzliny Oreo
Mohlo by vás zajímat
Bidfood Expo 2017 | Olomouc
Děkujeme všem návštěvníkům Bidfood Expo 2017 za setkání na největší gastronomické události pro odbornou veřejnost v ČR. Věříme, že jsme Vás dokázali inspirovat, a ceníme si zpětné vazby, která nás motivuje k další práci. Těšíme se na Vás na Bidfood Expo 2019.
Prima | Čokoládová zmrzlina s pomerančovým toppingem | 523220
K vánoční pohodě se výborně hodí čokoládová zmrzlina s pomerančovým toppingem. Novinka pro příští sezónu se představuje prozatím ve vánočním kabátě.