Häagen-Dazs, Milka & Oreo – zmrzliny světových značek

Häagen-Dazs | Salted Caramel Stick | 519583
Výrobu vlastních zmrzlin Prima doplňuje také distribuce značek Häagen-Dazs, Milka & Oreo. Český Bidfood je výhradním distributorem jedinečných zmrzlin Häagen-Dazs ve střední a východní Evropě, zmrzlin Milka & Oreo v Česku a na Slovensku. Mimochodem, v čem tkví tajemství jedinečnosti zmrzlin Häagen-Dazs?

Zmrzliny Häagen-Dazs

Tajemství neodolatelné chuti zmrzlin Häagen-Dazs se skrývá především v kvalitních surovinách. Základ zmrzlin tvoří pouhá čtveřice ingrediencí – čerstvá smetana, mléko, vejce a cukr. Podle konkrétního receptu zmíněný základ harmonicky završuje čerstvé ovoce, oříšky, karamel, omáčky z čerstvého ovoce nebo čokoláda. Proto dlouhých patnáct vteřin trvá, než se lžička zmrzliny Häagen-Dazs rozpustí v ústech a harmonická chuť uchvátí všechny smysly. Tyto zmrzliny neobsahují umělá barviva, příchutě ani konzervační látky.

Bidfood dováží zmrzliny Häagen-Dazs z Francie. Dále je distribuuje nejen v Česku a na Slovensku, ale i do dalších zemí střední a východní Evropy (Polsko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko, Ukrajina, Bělorusko, Litva, Lotyšsko a Estonsko).

Zmrzliny Milka & Oreo

Populární čokolády Milka a sušenky Oreo inspirovaly receptury stejnojmenných řad zmrzlin. Milovníci sladkostí si mohou vychutnat klasické nanuky, kornouty, kelímky i sendvič nebo se podělit s přáteli o zmrzlinu ve vaničce. Bidfood je výhradním distributorem těchto zmrzlin v Česku a na Slovensku.

Jednotlivé zmrzliny naleznete na mujBidfood.cz pod značkami Häagen-Dazs, Milka a Oreo
Fotografie: 
Zmrzliny Häagen-Dazs
Zmrzliny Häagen-Dazs
Zmrzliny Milka
Zmrzliny Oreo
Mohlo by vás zajímat
Prima zmrzlina | Pirátské odpoledne
Pro vynikající chuť a kvalitní složení nanuků Prima si jen Mrože koupí statisíce zákazníků ročně. Vyrábí je Bidfood Opava, který působí v regionu nejen jako významný zaměstnavatel, ale také se staví čelem ke své sociální odpovědnosti. Naposledy podpořil Pirátské odpoledne ke dni otců v MŠ Mikulášská v Krnově.
Prima tradiční a dětské zmrzliny
Kuba, Ruská zmrzlina nebo Paráda neodmyslitelně patří spolu s rodinami Mrožů a Pegasů k Prima zmrzlině. Sáhnete raději po osvěžení tradičních chutí z tvarohu a smetany nebo po ledových ovocných chutích?