Häagen-Dazs, Milka & Oreo – zmrzliny světových značek

Häagen-Dazs | Salted Caramel Stick | 519583
Výrobu vlastních zmrzlin Prima doplňuje také distribuce značek Häagen-Dazs, Milka & Oreo. Český Bidfood je výhradním distributorem jedinečných zmrzlin Häagen-Dazs ve střední a východní Evropě, zmrzlin Milka & Oreo v Česku a na Slovensku. Mimochodem, v čem tkví tajemství jedinečnosti zmrzlin Häagen-Dazs?

Zmrzliny Häagen-Dazs

Tajemství neodolatelné chuti zmrzlin Häagen-Dazs se skrývá především v kvalitních surovinách. Základ zmrzlin tvoří pouhá čtveřice ingrediencí – čerstvá smetana, mléko, vejce a cukr. Podle konkrétního receptu zmíněný základ harmonicky završuje čerstvé ovoce, oříšky, karamel, omáčky z čerstvého ovoce nebo čokoláda. Proto dlouhých patnáct vteřin trvá, než se lžička zmrzliny Häagen-Dazs rozpustí v ústech a harmonická chuť uchvátí všechny smysly. Tyto zmrzliny neobsahují umělá barviva, příchutě ani konzervační látky.

Bidfood dováží zmrzliny Häagen-Dazs z Francie. Dále je distribuuje nejen v Česku a na Slovensku, ale i do dalších zemí střední a východní Evropy (Polsko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko, Ukrajina, Bělorusko, Litva, Lotyšsko a Estonsko).

Zmrzliny Milka & Oreo

Populární čokolády Milka a sušenky Oreo inspirovaly receptury stejnojmenných řad zmrzlin. Milovníci sladkostí si mohou vychutnat klasické nanuky, kornouty, kelímky i sendvič nebo se podělit s přáteli o zmrzlinu ve vaničce. Bidfood je výhradním distributorem těchto zmrzlin v Česku a na Slovensku.

Jednotlivé zmrzliny naleznete na mujBidfood.cz pod značkami Häagen-Dazs, Milka a Oreo

Další informace žádejte u svého obchodního zástupce nebo Prima týmu – kontakty viz stránka Prima zmrzlina
Fotografie: 
Zmrzliny Häagen-Dazs
Zmrzliny Häagen-Dazs
Zmrzliny Milka
Zmrzliny Oreo
Mohlo by vás zajímat
Prima | šmoulí zmrzlina | 520622
V pořadu A dost! internetové televize Stream.cz se 7. srpna 2017 zaměřili na modré zmrzliny, které jsou oblíbené hlavně u dětí. Kopečková zmrzlina Prima uspěla díky tomu, že neobsahuje zdraví škodlivá barviva.
Prima kopečková zmrzlina | zmrzlinový pohár
Dobré jméno restauraci či cukrárně utváří i dobrá zmrzlina. Ta může být lahodnou tečkou za obědem nebo večeří. Výborně se hodí jako osobitá součást dezertu s příznivým food cost. Oživte nabídku nejžádanějších kopečkových zmrzlin, specialit a sorbetů stejně jako to každou sezónu dělá Prima.