Kapacity ve Velkém Meziříčí navýšeny

Velké Meziříčí | nová mrazírna | 2015
Naskladněno. Ode dneška si mohou zákazníci velkoobchodu Bidfood v regionu depa Velké Meziříčí vybírat ze stejně širokého sortimentu jako jinde. K novým položkám patří italská vína, přílohy či maso a uzeniny. Kapacity skladů se navýšily o 1300 paletových míst díky výstavbě nové mrazírny.

Velké Meziříčí | nová mrazírna | 2015

Nová mrazírna

Stavba velké mrazírny začala v říjnu 2014. Po jejím dokončení se stal z původní mrazírny sklad pro chlazené zboží. Změnou režimů v dalších skladovacích komorách se navýšily kapacity skladů s mraženým, chlazeným i suchým zbožím celkově o 1300 paletových míst. Spolu s novou rampou a parkovištěm pro 17 nákladních aut šlo o investici 40 milionů Kč.

Díky tomu se mohl rozšířit počet položek a zvětšit zásoby. To umožňuje plynulejší zásobování rozsáhlejším sortimentem. Ze stovek nových položek napříč celou nabídkou Bidfoodu od pečiva přes mléčné výrobky po non-food se hodí některé skupiny produktů připomenout.

Italská šumivá vína Victoria Spumanti

Italská vína

Nedílnou součást italské kuchyně tvoří víno. Bidfood dováží kvalitní vína za příznivou cenu od sesterské společnosti DAC, významného italského distributora vína a gastronomického zboží. Bidfood spolu s DAC vybral tři desítky vín napříč italskými vinařskými oblastmi od Friuli po Sicílii. Nabídka obsahuje tradiční a slavná italská vína – od elegantního šumivého Prosecca po jiskřivé legendární Chianti.

Italská vína naleznete v online velkoobchodě potravin mujBidfood.cz v kategorii Nápoje | Víno

čočka, pohanka, jáhly

Těstoviny, luštěniny

Řady italských těstovin doplňují nově rýžové či rosické těstoviny. V suchém skladu přibyly také luštěniny a méně obvyklé přílohy jako pohanka nebo jáhly.

Kompletní sortiment v e-shopu mujBidfood.cz v kategoriích Těstoviny a Koloniál suchý | Přílohy

Davelské Taliány

Maso a uzeniny

K čerstvému a mraženému masu přibyly další australská steaková masa, drůbež, zvěřina Petron a další skupiny mas. Sortiment uzenin se rozšířil třeba o Hodonínský zauzený salám, loupané Hot dog párky nebo skvělé taliány.

Mohlo by vás zajímat
Norimberský vánočním trh a svařené víno Gerstacker
Vánoce – vánoční trhy – Norimberk – svařené víno! Jedním ze symbolů adventu je svařené víno. A o tom s proslulým Jezulátkem z norimberského vinařství Gerstacker to platí dvojnásob. Poprvé se svařené víno na norimberském vánočním trhu objevilo v roce 1855.
Páté depo v Chlumci nad Cidlinou slavnostně otevřeno
Nové distribuční a skladové centrum společnosti Bidfood zahájilo provoz. Za devět měsíců vyrostl v průmyslové zóně v Chlumci nad Cidlinou moderní areál financovaný z vlastních prostředků bez dotací. Investice téměř čtvrt miliardy korun má přispět k lepšímu poskytování služeb zejména v Královéhradeckém a Pardubickém kraji.