Nejlepší ze všech flapjacků a müsli tyčinek je ta od Nature Valley

Nature Valley | Crunchy | Oats and Honey |  650371
V testu "zdravých" tyčinek v kategorii flapjacků a müsli tyčinek zvítězila Crunchy Oats & Honey značky Nature Valley. Tyto křupavé tyčinky distribuuje Bidfood exkluzivně v ČR.

Test vznikl ve spolupráci iniciativy Vím, co jím a piju a redakce MF Dnes. Známkovalo se jako ve škole. 70% kritérií se týkalo výživové hodnoty a 30% surovinového složení. Chuť se neposuzovala. Test byl rozdělen do tří kategorií: tyčinky z vloček, tyčinky z ovoce nebo ořechů a tyčinky proteinové.

Crunchy Oats & Honey Nature Valley získala v kategorii tyčinek z vloček nejlepší průměrnou známku 1,8. Druhá tyčinka v pořadí dostala známku 2,8 a poslední dvanáctá 4,1. Hodnotitelé upozorňují, že u tyčinek by zákazníci neměli dát na slogany o zdraví, ale podívat se na složení a výživové údaje. Čím kratší složení, tím bývá lepší tyčinka.

Mezi tyčinkami z vloček má Crunchy Oats & Honey Nature Valley nejkratší složení (8 ingrediencí). Autoři testu na tyčince vedle složení oceňují také velké množství ovesných vloček a nízký podíl nasycených mastných kyselin. Aby byla svačinka kompletní, doporučují tyčinku doplnit bílým jogurtem. Líbí se jim také praktické rozdělení tyčinky na dva kusy.

Na mujBidfood.cz naleznete aktuální nabídku tyčinek Nature Valley
Mohlo by vás zajímat
Coronet | ovocné kompoty
Jaké odrůdy ovoce nebo kvalitativní třídy se ukrývají za plechem konzerv Coronet? Jaké to přináší kuchařům a cukrářům výhody? Konzervované ovoce Coronet patří díky výborným vlastnostem a chuti mezi to nejlepší, co lze dnes na gastronomickém trhu koupit.
Häagen-Dazs | Chocolates | Belgian Chocolate | 519510
Nejnovější test čokoládových zmrzlin provedl Blesk. Na druhém místě z deseti testovaných se umístil Häagen-Dazs Belgian Chocolate z řady Chocolates, který Bidfood exkluzivně distribuuje. Podle laboratoře dopadl nejlépe. U spotřebitelů získal třetí nejlepší průměrnou známku.