Prestižní certifikáty obhájeny

Certifikáty IFS Logistics, IFS Food a MSC
Každoroční série nezávislých auditů potvrdila vysokou kvalitu a hygienický standard výrobních a logistických provozů Bidfood v Kralupech i v Opavě. Díky nejlepším možným hodnocením se perioda některých kontrol prodlužuje z 12 na 18 měsíců.
Příslušné dokumenty jsou k dispozici ke stažení a pravidelně aktualizovány na stránce Certifikáty

MSC – Marine Stewardship Council

Včera byla potvrzena platnost certifikátů MSC pro českou i slovenskou distribuci a kralupskou výrobu. Perioda kontrol distribucí se díky vynikajícím výsledkům prodlužuje z 12 na 18 měsíců.

Podrobnosti k certifikátům MSC si přečtěte v článku První výrobce a velkoobchod potravin s certifikáty MSC

Čerstvé ryby Nowaco

IFS Logistics a IFS Food

Během několika týdnů Bidfood obdrží nové certifikáty IFS Logistics. Nedávným auditem prošla distribuce velkoobchodu potravin s nejlepším možným hodnocením.

Rovněž výrobní provozy splnily nové mezinárodní požadavky pro znovu udělení certifikátů IFS Food. V srpnu obdržely certifikát kralupské výroby (ryby, maso, zvěřina) a v červnu opavské výroby na obou adresách (zmrzlina, zmrazené zelenina, jídla a pečivo).

Blížší informace o výrobách a příslušných značkách potravin jsou na stránkách Výroba a Naše značky
Mohlo by vás zajímat
Bidfood | export
Český Bidfood se v posledních letech více zaměřil na export. Za pět let se roční obrat exportu více než ztrojnásobil. Na vývoz jdou potraviny z vlastních továren i od českých dodavatelů.
Bidfood | Pour féliciter 2019
Vážení obchodní partneři, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku 2019 hodně radosti a zdraví v pracovním i osobním životě.