Prestižní certifikáty obhájeny

Certifikáty IFS Logistics, IFS Food a MSC
Každoroční série nezávislých auditů potvrdila vysokou kvalitu a hygienický standard výrobních a logistických provozů Bidfood v Kralupech i v Opavě. Díky nejlepším možným hodnocením se perioda některých kontrol prodlužuje z 12 na 18 měsíců.
Příslušné dokumenty jsou k dispozici ke stažení a pravidelně aktualizovány na stránce Certifikáty

MSC – Marine Stewardship Council

Včera byla potvrzena platnost certifikátů MSC pro českou i slovenskou distribuci a kralupskou výrobu. Perioda kontrol distribucí se díky vynikajícím výsledkům prodlužuje z 12 na 18 měsíců.

Podrobnosti k certifikátům MSC si přečtěte v článku První výrobce a velkoobchod potravin s certifikáty MSC

Čerstvé ryby Nowaco

IFS Logistics a IFS Food

Během několika týdnů Bidfood obdrží nové certifikáty IFS Logistics. Nedávným auditem prošla distribuce velkoobchodu potravin s nejlepším možným hodnocením.

Rovněž výrobní provozy splnily nové mezinárodní požadavky pro znovu udělení certifikátů IFS Food. V srpnu obdržely certifikát kralupské výroby (ryby, maso, zvěřina) a v červnu opavské výroby na obou adresách (zmrzlina, zmrazené zelenina, jídla a pečivo).

Blížší informace o výrobách a příslušných značkách potravin jsou na stránkách Výroba a Naše značky
Mohlo by vás zajímat
Vyrobeno podle české cechovní normy
Zpracování mořských ryb v kralupském Bidfoodu má tradici již přes 20 let. Bidfood vyrábí podle českých cechovních norem. V mrazicích pultech obchodů se tak objevují první dva výrobky Nowaco s novým logem "Vyrobeno podle české cechovní normy".
Bagetier | plundrová mřížka puding a jahoda
Bidfood přichází se zcela novou řadou jemného pečiva z vlastního výrobního závodu v Opavě. Sladké mřížky a slané snacky Bagetier z jemného těsta plundrového typu uchvátí zlatavou barvou a lahodnými bohatými náplněmi.