Uzeniny z regionů 3 | Uzenářství a lahůdky Sláma

80% uzenin v nabídce Bidfoodu pochází z České republiky. Bidfood spolupracuje s výrobci ze všech regionů a nejčastěji jde o rodinné firmy, často s více než stoletou tradicí. Přibližme si tentokrát Uzenářství a lahůdky Sláma. Řeznictví, uzenářskou dílnu a hostinec založili Slámovi v roce 1912.

Emil Sláma | zakladatel firmy

Potravinářskou firmu Sláma založil v roce 1912 pan Emil Sláma s manželkou Marií. V Osové Bítýšce si otevřeli řeznictví, uzenářskou dílnu a hostinec. Emil Sláma nakupoval dobytek, zpracovával maso, zvěřinu i ryby, které dodával do řeznických krámů v Brně a širokém okolí.

Na počátku padesátých let došlo ke znárodnění. Po více jak čtyřiceti letech byl majetek panu Slámovi vrácen zpět a začala se psát novodobá historie firmy Uzenářství a lahůdky Sláma s.r.o.

Sláma | logo

Dnes je firma Sláma z Velké Bíteše moderní rodinnou potravinářskou společností, která zakládá svoji další budoucnost na tradici, lásce k řemeslu a prosperitě. Staví na vybraném sortimentu kvalitních potravinářských výrobků a věnuje mimořádnou péči o spokojenost svých zákazníků.

Sortiment značky Sláma lze objednat přes e-shop mujBidfood.cz:
724021 Uzený hovězí jazyk cca 1 kg
Galerie: 
Sláma | rodinná tradice
Sláma | prodejna Velká Bíteš
Mohlo by vás zajímat
Bagetier | plundrová mřížka puding a jahoda
Bidfood přichází se zcela novou řadou jemného pečiva z vlastního výrobního závodu v Opavě. Sladké mřížky a slané snacky Bagetier z jemného těsta plundrového typu uchvátí zlatavou barvou a lahodnými bohatými náplněmi.
Příprava smoothie je velmi jednoduchá, časově nenáročná a ziskovost opravdu zajímavá. Tyto populární drinky vynikají nejen báječnou chutí, ale také vysokým obsahem vlákniny, vitamínů a minerálních látek. Řada lidí si dává smoothie k snídani, svačině nebo na dobrou noc.