Vylepšení na mujBidfood.cz 2017

mujBidfoodCZ | logo
Přehlednější katalog produktů, rychlý přístup k šablonám a historii objednávek, lepší filtrování produktů či označení nových výrobků patří k novinkám na portálu mujBidfood.cz.

mujBidfoodCZ | přihlášení


Na funkčnosti, rychlosti a vzhledu e-shopu mujBidfood.cz se pracuje po celý rok. Často i na základě připomínek uživatelů. Po elektronických fakturách a dodacích listech přichází změny zkracující cestu k zajímavým produktům.

Uložte si https://www.mujbidfood.cz do internetového prohlížeče mezi oblíbené záložky

mujBidfoodCZ | šablona

Šablony aneb oblíbené položky

Novým symbolem šablon je srdce, které se nachází i v hlavičce e-shopu. Díky němu se lze dostat do šablon na jedno kliknutí odkudkoliv. Položky do šablon se přidávají pomocí tlačítka se symbolem srdce.

mujBidfoodCZ | historie

Historie objednávek

Sousední symbol hodin v hlavičce e-shopu umožňuje skočit přímo k seznamu dřívějších objednávek. U nich lze exportovat doklady nebo po zobrazení detailu zopakovat objednávku.

mujBidfoodCZ | novinka

Zobrazení produktů, novinky a filtr

Množství informací u katalogového i řádkového zobrazení produktů si říkalo o lepší přehlednost. Kromě tlačítka se srdcem pro šablony se zde u nově zařazených položek objevuje symbol "new". Přes tuto hvězdičku se uživatelé prokliknou na všechny novinky zařazené za poslední dva měsíce.

Kvůli rychlosti došlo ke změně načítání položek na postupný. Tlačítkem pod produkty se načtou další produkty na stávající stránku. Na následující stránku se nepřechází, aby se dalo lépe orientovat a srovnávat jednotlivé položky bez skákání ze stránky na stránku. K tomu pomáhá přehlednější filtrování i možnosti řazení.

Mohlo by vás zajímat
Bidfood | export
Český Bidfood se v posledních letech více zaměřil na export. Za pět let se roční obrat exportu více než ztrojnásobil. Na vývoz jdou potraviny z vlastních továren i od českých dodavatelů.
Bidfood | Pour féliciter 2019
Vážení obchodní partneři, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku 2019 hodně radosti a zdraví v pracovním i osobním životě.