Vylepšení na mujBidfood.cz 2017

mujBidfoodCZ | logo
Přehlednější katalog produktů, rychlý přístup k šablonám a historii objednávek, lepší filtrování produktů či označení nových výrobků patří k novinkám na portálu mujBidfood.cz.

mujBidfoodCZ | přihlášení


Na funkčnosti, rychlosti a vzhledu e-shopu mujBidfood.cz se pracuje po celý rok. Často i na základě připomínek uživatelů. Po elektronických fakturách a dodacích listech přichází změny zkracující cestu k zajímavým produktům.

Uložte si https://www.mujbidfood.cz do internetového prohlížeče mezi oblíbené záložky

mujBidfoodCZ | šablona

Šablony aneb oblíbené položky

Novým symbolem šablon je srdce, které se nachází i v hlavičce e-shopu. Díky němu se lze dostat do šablon na jedno kliknutí odkudkoliv. Položky do šablon se přidávají pomocí tlačítka se symbolem srdce.

mujBidfoodCZ | historie

Historie objednávek

Sousední symbol hodin v hlavičce e-shopu umožňuje skočit přímo k seznamu dřívějších objednávek. U nich lze exportovat doklady nebo po zobrazení detailu zopakovat objednávku.

mujBidfoodCZ | novinka

Zobrazení produktů, novinky a filtr

Množství informací u katalogového i řádkového zobrazení produktů si říkalo o lepší přehlednost. Kromě tlačítka se srdcem pro šablony se zde u nově zařazených položek objevuje symbol "new". Přes tuto hvězdičku se uživatelé prokliknou na všechny novinky zařazené za poslední dva měsíce.

Kvůli rychlosti došlo ke změně načítání položek na postupný. Tlačítkem pod produkty se načtou další produkty na stávající stránku. Na následující stránku se nepřechází, aby se dalo lépe orientovat a srovnávat jednotlivé položky bez skákání ze stránky na stránku. K tomu pomáhá přehlednější filtrování i možnosti řazení.

Mohlo by vás zajímat
Páté depo v Chlumci nad Cidlinou slavnostně otevřeno
Nové distribuční a skladové centrum společnosti Bidfood zahájilo provoz. Za devět měsíců vyrostl v průmyslové zóně v Chlumci nad Cidlinou moderní areál financovaný z vlastních prostředků bez dotací. Investice téměř čtvrt miliardy korun má přispět k lepšímu poskytování služeb zejména v Královéhradeckém a Pardubickém kraji.
Bidfood Kralupy | AED
Automatizovaný externí defibrilátor (AED) je dostupný nepřetržitě i pro veřejnost v Kralupech nad Vltavou ve společnosti Bidfood na vrátnici č. 1 (hned vedle autosalonu Škoda). Zachránit život můžete člověku v bezvědomí, bez normálního dýchání nebo pulsu. Použitím AED před příjezdem zdravotnické záchranné služby se zvyšuje šance na přežití pacienta až o 75%!