Vyrábíme a chladíme na zelenou

Všichni na společném životním prostředí zanecháváme stopy. Jedním z kroků, kterým může výrobce a velkoobchod potravin Bidfood zátěž odlehčit, je odběr ekologicky vyráběné elektřiny. Nyní ji má zajištěnou na roky 2015 až 2017.

Bidfood | PRE EKO GoldVšechna depa i výroby "pojedou" výhradně na zelenou energii minimálně do 31. 12. 2017. Pražská energetika, a.s. bude tyto tři roky dodávat na všechna odběrná místa společností Bidfood Czech Republic s.r.o. a Bidfood Opava s.r.o. 100% elektřiny z obnovitelných zdrojů.

Produkty vyráběné v Kralupech – ryby Nowaco, maso Gurmet, zvěřina Petron – a v Opavě – zmrzliny Prima, zeleniny a hotová jídla Nowaco a pečivo Bagetier – se nyní vyrábí díky elektřině ekologičtěji. Veškeré produkty na všech depech budou skladovány a distribuovány rovněž za použití elektřiny z obnovitelných zdrojů.

Mohlo by vás zajímat
Bidfood | export
Český Bidfood se v posledních letech více zaměřil na export. Za pět let se roční obrat exportu více než ztrojnásobil. Na vývoz jdou potraviny z vlastních továren i od českých dodavatelů.
Bidfood | Pour féliciter 2019
Vážení obchodní partneři, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku 2019 hodně radosti a zdraví v pracovním i osobním životě.