Mrazírny Plzeň-Dýšina: Výroba a balení na zakázku

Mrazírny Plzeň-Dýšina | logoMrazírny Plzeň-Dýšina nabízí zákazníkům výrobu směsí, třídění a balení zmrazených a chlazených potravin. Zpracovává se zde maso, zelenina, ovoce, houby či zmrazená hotová jídla. Od začátku léta 2016 přibyla výroba kostkového ledu a ledové tříště na nejvýkonnějším stroji v České republice.

V mrazírnách kalibrují surovinu nebo hotové výrobky na kombinačních vahách Yamato podle druhu do balení od 150 g do 5 kg. Balení do vakua s možností přidání ochranné atmosféry obstarává průtažná balička Multivac s výkonem až 42 balení za minutu. Možné je také balení na tácek, do sáčku, do plastových van, volně do kartonu a přebalování do druhého obalu.

Mrazírny Plzeň-Dýšina k tomu zajišťují výrobu etiket, jejich umístění na výrobky i vkládání reklamních příbalů. Dále nabízí řadu služeb v oblastech mražení, chlazení, skladování a distribuce. K zákazníkům patří Czech Frost (Iceland, Globus), Sommer a vnuk, Farm Frites a samozřejmě společnosti skupiny Bidfood.

Webové stránky Mrazírny Plzeň-Dýšina a. s.

Led je možné objednat na portálu mujBidfood.cz v kategorii Led nebo pod značkou Jedu v ledu!
Galerie: 
Mrazírny Plzeň-Dýšina
Mrazírny Plzeň-Dýšina | kombinační váha
Mrazírny Plzeň-Dýšina | zmrazovací tunely
Mrazírny Plzeň-Dýšina | balení
Mohlo by vás zajímat
Jedu v ledu | kostky ledu a ledová tříšť
Led už Vám nikdy nedojde. Kostky ledu a ledovou tříšť české výroby v sáčcích se značkou "Jedu v ledu!" Vám doveze Bidfood kamkoliv po celé ČR. V akutních případech lze balený kostkový led a tříšť zakoupit v prodejních místech, jejichž počet se neustále rozšiřuje.