Dětská jídla Nowaco Kids

Nowaco Kids – dětská hotová jídla | logo
Jahodové knedlíčky z tvarohového těsta s jogurtem, smažený eidam ve tvaru dinosaurů či nemleté kuřecí prsní řízečky? Speciálně pro malé vybíravé strávníky připravili v opavském Bidfoodu nejoblíbenější dětská jídla.

Nowaco Kids | Knedlíčky jahodové | 333601

Řada Nowaco Kids upoutá již výraznými obaly. Hotová jídla uvnitř jsou přizpůsobena dětem a pyšní se kvalitními surovinami.

Jahodové knedlíčky

Náplň tvarohových knedlíčků obsahuje 80% sekaných jahod. Těsto kuchaři obohatili jogurtem, aby jej zvláčnili, zjemnili a zvýraznili chuť tvarohu. Přizpůsobili také velikost knedlíků. Výsledkem jsou knedlíčky ušité na míru právě dětem. Vyvážená kombinace tvarohu, jogurtu a jahod bude pro děti opravdovou pochoutkou.

Způsob přípravy: Zmrazené knedlíky vložíme do mírně osolené vroucí vody, opět přivedeme k varu a vaříme za občasného promíchání cca 7 minut bez pokličky. Doporučujeme podávat posypané cukrem a polité rozpuštěným máslem.

Nowaco Kids | Sýr obalovaný dinosaurus | 333603

Dinosauří obalovaný sýr

Sýr Eidam formovaný do tvaru dinosaurů osloví všechny milovníky obalovaného sýru a dinoparků. Dokonalou chuť dotváří kvalitní strouhanka i správná příprava. Všichni a děti především se mohou těšit na plnou chuť vláčného sýra a křupavou strouhanku.

Způsob přípravy: Zmrazený obalovaný sýr smažíme dozlatova ve fritéze při teplotě oleje 180°C nebo na pánvi v dostatečně silné vrstvě rozehřátého tuku po obou stranách.

Hotová jídla Nowaco Kids můžete objednat online po přihlášení na portál mujBidfood.cz, kde je naleznete v šabloně – konceptu Nowaco Kids

Další produkty z této řady popisuje článek o novinkách Dětská jídla Nowaco Kids | jaro 2016

Nowaco Kids | Kuřecí řízečky | 333602

Kuřecí prsní řízečky

Nemletá kuřecí prsa v prvotřídní strouhance novou řadu výrobků Nowaco Kids prozatím uzavírají. Obzvlášť děti tato hotová jídla ocení, u řízků šťavnaté maso a křupavou strouhanku.

Způsob přípravy: Zmrazené řízečky smažíme dozlatova ve fritéze při teplotě oleje 170°C do vyplavání řízečků k hladině oleje nebo na pánvi na mírném ohni v dostatečně silné vrstvě rozehřátého tuku po obou stranách.

Mohlo by vás zajímat
Nowaco | polévková zeleninová směs
Víte, že zmrazená polévková zeleninová směs nemá u všech výrobců stejné složení?
Nowaco | rybí nugety
Z velmi kvalitní rybí suroviny se vyrábí vynikající nugety, které se v gastronomii osvědčily jako hlavní jídlo i chuťovka na rautech. Nyní přichází varianta v maloobchodním balení pod značkou Nowaco.