Bio hovězí maso z rakouských pastvin

Bio hovězí maso z rakouských pastvin
Dva týdny zralé bio hovězí maso pochází ze simentálského skotu, který se pase a živí výhradně přirozenými krmivy bez genetické modifikace. Kvalitu masa umocňuje také bezstresové prostředí na rakouských certifikovaných farmách.

Bidfood nabízí bio hovězí maso z červenostrakatého skotu plemene simentál, který se chová na mléko i na maso. Plemeno vykazuje příznivý podíl zmasilosti, tzn. vyšší podíl masa a nižší podíl lojů v jatečné půlce.

Logo EU pro ekologické produktyDobytek se pase na pastvinách. Je krmen výhradně trávou, senem, kukuřicí a ovsem bez genetické modifikace. Krmivo i absolutně bezstresové prostředí na farmách, kde je navíc naprosto vyloučeno užívání antibiotik, hormonů a jiných GMO surovin, mají pozitivní vliv na kvalitu a trvanlivost masa. Zvířata se chovají výhradně v rakouských ekologických a pro chov bio dobytka schválených farmách.

Po porážce maso zraje dva týdny. Záruku má 40 dní od porážky. Podobnou kvalitu masa zákazníci Bidfoodu znají u irského hovězího masa. U rakouského bio hovězího masa může Bidfood garantovat bio původ platným certifikátem.

Aktuální sortiment naleznete na mujBidfood.cz v kategorii Maso | Hovězí bio maso
Galerie: 
Bio hovězí kýta | 711351
Bio hovězí váleček | 711354
Mohlo by vás zajímat
Národní tým kuchařů a cukrářů AKC ČR v Lucembursku 2018
Národní tým kuchařů a cukrářů AKC ČR získal zlatou medaili za tříchodové menu a stříbrnou za kuchařské a cukrářské umění – celkově se umístili na 8. místě. Vojtěch Petržela v carvingu porazil slavné asijské mistry a zvítězil! InterGast Culinary Team se v regionálních týmech umístil na 4. místě.
Jehněčí maso
Výtečná chuť jehněčího masa má své místo v mnoha světových kuchyních včetně francouzské a italské. Mezi důvody, proč jehněčí z Bidfoodu zařazovat častěji i do našeho jídelníčku, patří ekologický chov na nejčistších místech planety nebo zdravotní prospěšnost. Navíc oproti skopovému nevoní jehněčí maso tak výrazně a je tak přijatelné i pro děti.